Kose kooli edukad sportlased on toimetanud viimasel ajal mitme rindel. Nimelt tomus 09.12. Võrus TV10 Olümpiastarti I Vabariiklik etapp, kus Kose Gümnaasiumi 7B klassi õpilane Lembit Leibenau saavutas PV (poisid vanem 2004-2005) vanusegrupis II koha. Eeljooksust pääses Lembit edasi finaaljooksu ajaga 7,95 sekundit. Finaalis võitles Lembit kõvasti ning jooksis uueks isiklikuks rekordiks 7,84 sekundit, mis andis II koha. Õnnesoovid eduka võistluse puhul nii sportlasele kui ka treenerile!

Teine suur saavutus sai omaks meie kooli õpilasele Saku Suurhallis, tunnustati möödunud neljapäeval pidulikul galal #Eesti Autospordi tähed 2017″ lõppeva aasta edukamaid motosportlasi. Kose Gümnaasiumi 9A klassi õpilane Siim Leedmaa valiti aasta kardisportlaseks. Soovime veel edukamat uut spordiaastat Kose kooli poolt! Alates 0:50 Siim Leedma autasustamine ja intervjuu: siit