Kose Gümnaasium soovib pakkuda oma õpilastele liikumis- ja sportimisvõimalusi, et seeläbi kujundada lastes liikumisharjumust ning luua eeldused esindamaks oma kooli väärikalt ka erinevatel kooli spordivõistlustel.

Soovime, et võimalikult paljud lapsed leiaksid enda jaoks sobiva spordiala, mis lisaks liikumisharjumuse kujundamisele ja arendamisele aitaks huvilistel jõuda ka kõrgemate tulemusteni. Selleks pakume lastele erinevaid sportimisvõimalusi ning teeme koostööd nii Kose Spordikooliga kui ka mitmete spordiklubidega.

Kose spordibaasides saavad õpilased tegeleda erinevate spordialadega: jalgpall, korvpall, võrkpall, lauatennis, saalihoki, laskmine ja aeroobika. Headele spordibaasidele lisaks juhendavad spordihuvilisi toredad treenerid. Õppetööst vabadel aegadel on võimalik spordibaase rentida ka teistel huvilistel.
Täpsem info:

Kose Spordimaja administraator 6036 681