Sündmused

1.09.2017 Aktused. Koolirahu lepingu sõlmimine

4.09.2017 Kohtumine Helje Algrega (10.-12.klassid)

11.-15.09.2017 Rebaste nädal

14.09.2017 Pendelteatejooksud 5.-12.klassile

26.09.2017 Algklasside spordipäev

27.09.2017 1.-4.klasside lastevanemate üldkoosolek

2.10.2017 5.-12.klasside lastevanemate üldkoosolek

3.10.2017 loeng “Teadlik valija” 10.-12.klassidele

4.10.2017 RAM-i kontsert 8.-12.klassidele Kose Kultuurikeskuses

5.10.2017 Õpetajatepäev

5.10.2017 5.-12.klasside murdmaajooksu meistrivõistlused Kose Aasumäel

12.10.2017 Kohtumine Kristel Kruustükiga (10.-12.klassid)

16.10.2017 Kooli mälumängu I voor 5.-8.klass ja 9.-12.klass

19.10.2017 Tuleviku päev

13.11.2017 Kooli mälumängu II voor 5.-8.klass ja 9.-12.klass

16.11.2017 Töövarjupäev

24.11.2017 Kodanikupäeva tähistamine

29.11.2017 “Lahe Koolipäev” Nordea Kontserdimajas

1.12.2017 Töövarjupäeva konverents

6.12.2017 Loeng ja kohtumine Raiman Kukega (6.-12.klassid)

14.12.2017 Kooli mälumängu III voor 5.-8.klass ja 9.-12.klass

11.-22.12.2017 Jõuluaeg

20.12. 5.-12.klasside jõulupidu Kose kultuurikeskuses

21.12. 1.-4.klasside jõulupidu Kose kultuurikeskuses

26.01.2018 Harjumaa emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

25.-27.mai Riigikaitsetunni välilaager Hämari logistikspataljonis (11.klass)

2310, 2017

Meeleolukas tulevikupäev

19.oktoobril toimus taas traditsiooniline tulevikupäev. 8.-12.klassi õpilased said päeva jooksul osaks kohtumistest vilistlaste, erinevate ametialade esindajatega , õppeasutustega ning lisaks veel mitmeid huvitavaid inimesi, kel kõigil oli noortele tuleviku suunitlusega rääkida innustavaid ja motiveerivaid lugusid.

Päeva jooksul külastasid koolimaja vilistlased Kardo Ludvi, Anett Kruusmaa, Karl Kask, Tanel Rääk, Laura Jõgisoo, Kristel Talv, Liisi Nõmmela, Jan-Martin Vandrecht, Elari Veidik, Kätlin Tuisk ja Lembit Lehtla. Lisaks olid tulevikupäeval esinemas ja loengut pidamas noorteinfo spetsialist Helina Lillsoo, ajakirjanik ja saatejuht Tanel Talve, luuletaja Jürgen Rooste,  tele- ja raadioajakirjanik  Märt Treier, Dream Foundation, Rajaleidja, keeleteaduste teadur Heili Orav, liikluspsühholoog Gunnar Meinhard, dramaturg Margus Abel, Tallinna Tööstushariduskeskus, maailmarändur Kerli Nõu, Eesti Ekspressi ajakirjanik Tuuli Jõesaar, rekreatsiooni tudeng Keidi Sagor, sotsiaalteaduste tudeng Angela Ader, Tallinna Tehnikaülikooli esindajad Keiu Org ja Kristi Grišakov, õpilasfirma Spoony OÜ tegevjuht Juhan Kokla ja organisatsioon YFU. Täname kõiki esinejaid päeva nauditavaks tegemise eest ning tänusõnad Oxforell Puhkekeskusele, kes sponsoreeris kokanduse töötuba värskete kaladega.

Vilistlane Laura Jõgisoo rääkimas õigusteadusest, õpingutest Tartu Ülikoolis ning tööst kohtutäituri büroos.

Vilistlane Laura Jõgisoo rääkimas õigusteadusest, õpingutest Tartu Ülikoolis ning tööst kohtutäituri büroos.

Õpilasfirma Spoony OÜ tegevjuht Juhan Kokla innustas 8. ja 9.klassi õpilasi looma oma õpilasfirma.

Vilistlane Kätlin Tuisk rääkis õpingutest meditsiinivaldkonnas ning sellest, kuidas temast arst saanud on.

Meie kooli vilistlased (vasakult) Liisi Nõmmela, Karl Kask, Kristel Talv-kõik Sisekaitseakadeemias oma haridusteed jätkanud ning rääkisid noortele tööst politseiniku ning vanglateenistujana.

Võimalustest kutsehariduses rääkis 9. ja 12.klassi noortele Tallinna Tööstushariduskeskus.

8.klassi noortele pidas avaliku esinemise loeng/töötoa Margus Abel.

Ajakirjaniku tööst vestles õpilastega Eesti Ekspressi ajakirjanik Tuuli Jõesaar.

Meie kooli vilistalne Jan-Martin Vandrecht Tallinna Teeninduskooli töötoas koka eriala oskusi demonstreerimas ja oskusi jagamas.

Õpilased ammutamas teadmist, kuidas fileerida kala.

Sisekaitseakadeemia vanglateenistujate praktiline töötuba.

Loengu näitlikustamiseks oli vanglateenistujatel kaasas ka narkokoer.

Vilistlased Tanel Rääk ja Kardo Ludvi demonstreerimas ametivarustust.

8.klassi noortega vestlesid igapäeva tööst ja hobidest ajakirjanik, turundusspetsialist ja saatejuht Tanel Talve ja luuletaja Jürgen Rooste.

Rajaleidja kohtumine 9.klassi õpilastega.

1010, 2017

Rahvusvahelise pudrupäeva tähistamine

1909, 2017

Rebaste nädal

Rebaste nädal toimus 11.-15.09.mil igal päeval oli koolis abiturientide poolt 10.klassidele valmis mõeldud erinevad katsumused ja ülesanded.

706, 2017

Õppeaasta viimane koolipäev

Teisipäeval, 6.juunil lõppes pidulike aktustega 2016/2017 õppeaasta. Meeleolukat suvevaheaega!

1103, 2017

Lauluvõistlus

KOSE VALLA LAULUVÕISTLUSELE ( 8.APRILLIL ) VALITI ŽÜRII POOLT

JÄRGMISED LAULULAPSED:

7.-9.AASTASED

1.ALLAS REGINA

2.ARUSOO MARIA

3.ESTRA LEMBIT

4.PÕRK KADRI

5.SAU ELISABETH

6.AALBOK ISABEL

7.VÄLI GRETE-LY

8.MUTANEN MERIT

9.TEIVEJÕE MATILDA

10.PRITS MAGNUS

11.METSIS ROBIN

10.-12.AASTASED

1.LIIV MARKEN

2.KIISON JOANNA-MARIE

3.VAHTEL MIIA-MARIA

4.MIHKELSON GRETE

5.MUTANEN MERILLE

6.KRUUSEMENT MERIBEL

7.VIISUT MARLEEN

8.KRINDAL KERMO

9.MÄESAAR LAURA

10.PABO GETTER

11.VAINU BERIT

12.KOTKAS STEN

13.VARUL KRISTO

14.TIIK MARILI

15.JÕFFERT JANETE

13.-15.AASTASED

1.SARAPUU MIIA ELIISE

2.SIIMUMÄE KEILI

3.KADAPIK REBECA

4.UUDMÄE ELIIS

16.-18.AASTASED

1.KIVISTIK KARL

2.MIHKELSOO PILLE

3.JATSKO KRISTJAN

4.VARUL MARIN

5.METSIS KEN

703, 2017

Robootika võistlus “Robotlahing”

Austatud ettevõtja

Ootame Teie ettevõtte esindajat 16. märts kell 11.00-13.30 Kose Gümnaasiumis toimuvale robootika võistlusele “Robotlahing”.

Ürituse eesmärgiks on tutvustada Kose valla ettevõtjatele meie kooli robootikaõpet ja võimalusel panna noored robootikud ning ettevõtjad toimetama ühe meeskonnana. Soovime antud võistlusega populariseerida ja tutvustada robootika valdkonda ning näidata selle olulisust.

Sarnaseid robootika lahinguid on peetud juba mitmetes koolides üle Eesti ja programmi koordineerib Infotehnoloogia Liit.

Antud üritus ei eelda Teilt robootikaalaseid teadmisi. Võtke seda kui põnevat võimalust ühiselt lastega õppida.
Küsimuste korral pöörduda Kirli Saks 56643673.

Palume osalusest teatada 10. märtsiks.

Ajakava:
11.00 – 11.15 alustamine
– Kose kooli poolt tervitus
– ettevõtjate poolt tervitus
11.15 – 11.30 juhendamine, juhendmaterjalide kätte andmine, reeglite selgitamine
11.30 – 12.30 ülesande täitmine
12.30 – 13.00 võistlus
13.00 – 13.30 kokkuvõte, koogi söömine

Leia meid Facebookis