Mare Kivistik
Mare KivistikAjaloo õpetaja
Nella Ploovits
Nella PloovitsInglise keele õpetaja
Epp Kevvai
Epp KevvaiTütarlaste tööõpetuse õpetaja
Inge Vestrik
Inge VestrikMatemaatika õpetaja
Moonika Oll
Moonika OllAjaloo j õpetaja
Sigrid Kaju
Sigrid KajuFüüsika õpetaja
Moonika Kallas
Moonika KallasKehalise kasvatuse õpetaja
Annika Kupper
Annika KupperKeemia ja loodusainete õpetaja
Rein Tint
Rein TintBioloogia õpetaja
Anne Kruuse
Anne KruuseMuusika õpetaja ja koorijuht
Liina Urgas
Liina UrgasMatemaatika õpetaja
Margus Matiisen
Margus MatiisenKehalise kasvatuse õpetaja
Epp Tähe
Epp TäheGeograafia ja loodusõpetuse õpetaja
Mairi Lember
Mairi LemberEesti keele ja kirjanduse õpetaja
Kärt Matiisen
Kärt MatiisenMatemaatika õpetaja
Astrid Sildnik
Astrid SildnikSaksa keele ja väikeklasside õpetaja
Kaia Laansoo
Kaia Laansooinglise keele õpetaja
Tiia Puistama
Tiia PuistamaInglise keele õpetaja
Rassel Saluste
Rassel SalusteKehalise kasvatuse õpetaja
Kristi Arusoo
Kristi ArusooKlassiõpetaja
Laine Põldaru
Laine Põldaru Klassiõpetaja
Ene Mitt
Ene MittKlassiõpetaja
Sirje Hanikat
Sirje HanikatKlassiõpetaja
Kai Tammik
Kai TammikKlassiõpetaja
Leili Bergmann
Leili BergmannInglise keele õpetaja
Marju Pärn
Marju PärnKlassiõpetaja
Sirje Truuväärt
Sirje TruuväärtKlassiõpetaja
Vaike Juursalu
Vaike Juursalu Vene keele õpetaja
Lea Danilova
Lea Danilova Klassiõpetaja
Kadri Uustalu
Kadri UustaluKunstiõpetuse ja arvutigraafika õpetaja
Anvar Hansson
Anvar HanssonPoiste tööõpetuse õpetaja
Alla Masing
Alla MasingVene keele õpetaja
Heli Sepp
Heli SeppMuusikaõpetaja ja koorijuht
Aime Pekki
Aime PekkiEesti keele õpetaja
Ave OjaEesti keele ja kirjanduse õpetaja
Monika AljasMatemaatika õpetaja
Toomas KutsarRiigikaitse õpetaja
Maarika HarmipaikKlassiõpetaja
Riina VainuKlassiõpetaja
Õnne AroUjumisõpetaja
Ene HiietamEesti keele õpetaja
Ruslan Seredjukinglise keele õpetaja
Ave Altmetsalgklasside väikeklassi õpetaja
Janne ToometMatemaatika õpetaja
Annika KannenbergInimeseõpetuse õpetaja
Kristel JaskaLoodusainete õpetaja põhikoolis
Anneli Veinbergmuusikaõpetuse õpetaja
Angela Heinsaar-Talimaaeesti keele ja kirjanduse õpetaja
Svetlana Šutovavene keele ja rütmika õpetaja
Kairi Rebaneinglise keele õpetaja
Astrida Tislertugiisik algklassidele
Lumme Välitugiisik algklassidele
Astrid Ojasoonühiskonnaõpetuse õpetaja

Harmi õpipaik

Monika Peetsmann3.-4. klasside klassiõpetaja
Angela Lüll
Angela Lüllloodusainete ja inglise keele õpetaja
Regne Soon
Regne Soonklassiõpetaja ja ratsutamise õpetaja
Merje Laurkunstiõpetuse õpetaja
Anneli Veinbergmuusikaõpetuse õpetaja
Regina Reiljanvene keele ja kehalise kasvatuse õpetaja
Annely Tislerõpipaiga koordinaator