Koolileht on väärtuste ja ajaloo kandja, mida on ka aastate pärast sahtlipõhjast leides tore lugeda ja mis aitab möödunud aegu meenutada. koolilehe ilmumisel on väga pikk traditsioon. Koolilehe eesmärk on läbi aastate olnud erinevate ülekooliliste sündmuste kajastamine ja jäädvustamine õpilaste ning õpetajate  poolt. Koolilehes leiavad enim kajastust traditsioonilised üritused, spordivõistlused, persoonilood, ekskursioonid ja väljasõidud, koolielu puudutavad murekohad kui ka lihtsalt põnevatest inimestest meie ümber.

Koolilehega on läbi aastate tegelenud kümned ja kümned tragid õpilased. Kose koolileht on eksisteerinud mitmete erinevate nimede all nagu näiteks Punkt (varem Koolihääl, Mikromegas, Kesa Express ja Ruupor). 2016. aasta septembrist tõusis fööniksina tuhast peale mitmeid aastaid Kose Kollane.

*Nimekiri õpilastest, kes tegelevad koolilehega*

Leia meid Facebookis