19.oktoobril toimus taas traditsiooniline tulevikupäev. 8.-12.klassi õpilased said päeva jooksul osaks kohtumistest vilistlaste, erinevate ametialade esindajatega , õppeasutustega ning lisaks veel mitmeid huvitavaid inimesi, kel kõigil oli noortele tuleviku suunitlusega rääkida innustavaid ja motiveerivaid lugusid.

Päeva jooksul külastasid koolimaja vilistlased Kardo Ludvi, Anett Kruusmaa, Karl Kask, Tanel Rääk, Laura Jõgisoo, Kristel Talv, Liisi Nõmmela, Jan-Martin Vandrecht, Elari Veidik, Kätlin Tuisk ja Lembit Lehtla. Lisaks olid tulevikupäeval esinemas ja loengut pidamas noorteinfo spetsialist Helina Lillsoo, ajakirjanik ja saatejuht Tanel Talve, luuletaja Jürgen Rooste,  tele- ja raadioajakirjanik  Märt Treier, Dream Foundation, Rajaleidja, keeleteaduste teadur Heili Orav, liikluspsühholoog Gunnar Meinhard, dramaturg Margus Abel, Tallinna Tööstushariduskeskus, maailmarändur Kerli Nõu, Eesti Ekspressi ajakirjanik Tuuli Jõesaar, rekreatsiooni tudeng Keidi Sagor, sotsiaalteaduste tudeng Angela Ader, Tallinna Tehnikaülikooli esindajad Keiu Org ja Kristi Grišakov, õpilasfirma Spoony OÜ tegevjuht Juhan Kokla ja organisatsioon YFU. Täname kõiki esinejaid päeva nauditavaks tegemise eest ning tänusõnad Oxforell Puhkekeskusele, kes sponsoreeris kokanduse töötuba värskete kaladega.

Vilistlane Laura Jõgisoo rääkimas õigusteadusest, õpingutest Tartu Ülikoolis ning tööst kohtutäituri büroos.

Õpilasfirma Spoony OÜ tegevjuht Juhan Kokla innustas 8. ja 9.klassi õpilasi looma oma õpilasfirma.

Vilistlane Kätlin Tuisk rääkis õpingutest meditsiinivaldkonnas ning sellest, kuidas temast arst saanud on.

Meie kooli vilistlased (vasakult) Liisi Nõmmela, Karl Kask, Kristel Talv-kõik Sisekaitseakadeemias oma haridusteed jätkanud ning rääkisid noortele tööst politseiniku ning vanglateenistujana.

Võimalustest kutsehariduses rääkis 9. ja 12.klassi noortele Tallinna Tööstushariduskeskus.

8.klassi noortele pidas avaliku esinemise loeng/töötoa Margus Abel.

Ajakirjaniku tööst vestles õpilastega Eesti Ekspressi ajakirjanik Tuuli Jõesaar.

Meie kooli vilistalne Jan-Martin Vandrecht Tallinna Teeninduskooli töötoas koka eriala oskusi demonstreerimas ja oskusi jagamas.

Õpilased ammutamas teadmist, kuidas fileerida kala.

Sisekaitseakadeemia vanglateenistujate praktiline töötuba.

Loengu näitlikustamiseks oli vanglateenistujatel kaasas ka narkokoer.

Vilistlased Tanel Rääk ja Kardo Ludvi demonstreerimas ametivarustust.

8.klassi noortega vestlesid igapäeva tööst ja hobidest ajakirjanik, turundusspetsialist ja saatejuht Tanel Talve ja luuletaja Jürgen Rooste.

Rajaleidja kohtumine 9.klassi õpilastega.