29.novembril toimus Nordea Kontserdimajas järjekordne suurim noortekonverents Eestis-Lahe Koolipäev, mis tõi kokku 1200 noort üle Eesti.  Konverentsil esinesid Rasmus Puur, Riin Tamm, Tõnis Niinemets, Tanel Padar, Kadri Kalle, Kristel Kruustük, Joonas Hellerma ja Andres Kõpper. Meie koolist osalesid Lahedal Koolipäeval 9.klasside õpilased Kassandra Laur ja Miia Eliise Sarapuu, 10.klassi õpilane Ken Metsis ja abituriendid Linda Marii Aljasmäe ja Kirke Hordo.

Õpilaste muljed sellest päevast:

“Üritus Lahe Koolipäev oli minu jaoks uus ja huvitav kogemus. Oli tore näha palju noori üle Eesti ja saada osa aktiivsete noorte tööde ja toimetuste tulemusel valminud üritusest. Õhkkond oli mõnus ja sõbralik ja esinejad, kes sinna suure töö tulemusel olid saadud andsid üritusele põhilise nišši.”

“Lahedal koolipäeval kogesin väga erinevate kuid sarnaselt edukate inimeste positiivset energiat ning entusiasmi, millega oma rada ajada. Terve päeva vältel sain innustust ja julgust keskenduda tulevikus just sellele, mis mind enim köidab ning jätma kõrvale kellegi teise arvamus õigest vói valest kutsumusest. Inimene, kes tegeleb sellega, mis temale meeldib ning hingelähedane on, on see kóige ónnelikum, ning jòuab elus kaugele. Samuti olin ûmbritsetud vàga ettevôtlikest noortest, kes on juba üht-teist saavutanud ning kellelt julgelt ôppust vôtta. Päeva parim osa oli kohe programmi alguses kui meile esines live’s NOËP ehk Andres Kõpper, lihtsalt vau, terve saal oli pûsti, elas kaasa, laulis kaasa, super algus toredale pàevale!”

“Kõik esinejad olid suurepärased ja oma edulugudega motiveerivad nad ka mind midagi suurt ette võtma. Väga liigutava esinemise tegi Rasmus Puur, kes mängis oma orkestriga “Ta lendab mesipuu poole” ja terve saal tõusis püsti ning laulis kaasa. Päev oli täis üllatusi ja elamuste rikas ning soovitan kõigil seal osaleda.”