Kose Gümnaasiumi õpilased on viimastel nädalatel saavutanud väga häid tulemusi erinevatel konkurssidel ja aineolümpiaadidel.

Euroopa Kultuuripärandiaasta 2018 raames peetud Päranditegijate konkursil
saavutas 1.koha Kõue viikingiaaretest pajatava humoorika ja hariva videoga 10.ja 11.klassi võistkond koosseisus MIMI KRUUSING, REBEKA OJASAAR, ESTER OSAJAAR, KEN METSIS, KEILI SIIMUMÄE, KARL KIVISTIK, RISTO MERDENSON, JÜRGEN NURMIK, RASMUS PAE, ANDI NÕMMELA JA KAIRO KATKOSILT. Juhendaja õpetaja Moonika Oll.

Harjumaa koolide omaloomingukonkursil osales edukalt  6a klassi õpilane  ELIISABET  FILATOV, kes saavutas 5.-6.klasside arvestuses 2.-3.koha.  Juhendajad olid õpetajad Ene Hiietam ja Natalja Liit.

IX üleriigilisel muusikaolümpiaadil osales edukalt 9a klassi õpilane MIIA ELIISE  SARAPUU, kes teenis oma esinemisega pronks plaadi. Juhendaja õpetaja Heli Sepp.

Harjumaa koolide 8. klasside  III geograafia teemapäeval „Eesti geograafia ajalugu“ saavutas 1.-2.koha 8b klassi võistkond koosseisus NORA HANGE, MARILIIS KRUVE, RASMUS TALV. Juhendaja õpetaja Epp Tähe.

Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi koolinoorte ning noorte heliloojate 5. digitaalse heliloomingu konkursil ning elektroonilise tantsumuusika kategoorias teosega “Let’s go w/Trina Deuhart”
saavutas auhinnalise 1.koha 10.klassi õpilane KAROL KALDAM.

Postimehe korraldatud joonistusvõistlusel «Minu olümpia» osales edukalt Harmi Õpipaiga 6h klassi õpilane KEILY KOKKAR, kelle joonistus valiti 51 parima hulka võistlusele laekunud 1516 töö seast. Juhendas õpetaja Merje Laur.