ÕPETAJA NIMI VASTUVÕTT LAPSEVANEMALE KONSULTATSIOON ÕPILASELE KLASSIJUHATAJA TÖÖ KLASSIGA
       
Aljas, Monika Neljapäeval 7. tund Neljapäeval 6.-7. tund järelvastamine  
Bergmann, Leili Neljapäeval 7. tund Neljapäeval 7. tund + kokkuleppel  
Danilova, Lea Esmaspäeval kell 15 algklasside majas (kokkuleppel) Esmaspäeval kell 15-16 algklasside majas  
Rebane, Kairi      
Hansson, Anvar Neljapäeval kell 15.00 Neljapäeval kell 15.00  
Hiietam, Ene Esmaspäeval kell 14.00 või kokkuleppel Esmaspäeval kell 14.00  
Heinsaar-Talimaa, Angela Esmaspäeval 7. tund Esmaspäeval 7. tund  
Jaska, Kristel Esmaspäeval kell 14.55-15.40 või kokkuleppel Esmaspäeval kell 14.55-15.40 Kell 10.35-10.55
Juursalu, Vaike Kokkuleppel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev Kolmapäeval kell 14.00  
Kaju, Sigrid Iga päev kell 8.00-15.00 (v.a füüsikatundide ajal) Kokkuleppel iga päev  
Kallas, Moonika Neljapäeval 7. tund Kolmapäeval kell 16.00 Kolmapäeval kell 11.40
Kannenberg, Annika Kolmapäeval kell 14.45 Kolmapäeval kell 14.45  
Kevvai, Epp Kolmapäeval kell 12.00 või kokkuleppel Teisipäeval kell 14.00  
Kivistik, Mare Neljapäeval kell 14.00-15.00 Neljapäeval kell 14.00-15.00 Kolmapäeval kell 10.35
Kruuse, Anne Kolmapäeval kell 16.00-17.00 Neljapäeval kell 15.00 Esmaspäeval kell 14.00
Kupper, Annika Kokkuleppel Kolmapäeval kell 14.00 Esmaspäeval kell 14.00
Laansoo, Kaia Kokkuleppel Kolmapäeval 9. tund Kolmapäeval kell 13.50
Lember, Mairi Kokkuleppel Neljapäeval kell 14.00-16.00  
Liit, Natalja Teisipäeval 7. tund Teisipäeval 7. tund  
Masing, Alla Kokkuleppel Esmaspäeval 8. tund  
Matiisen, Kärt Kokkuleppel Kokkuleppel  
Matiisen, Margus Kokkuleppel Kokkuleppel  
Mölder, Heli Eelneval kokkuleppel meilitsi või tel 55515763 Neljapäeval kell 15.00-16.00 Reedel kell 14.00
Oja, Ave Kokkuleppel Esmaspäeval 8. tund Esmaspäeval kell 12.45
Ojasoon, Astrid Neljapäeval 7. tund ja kokkuleppel Neljapäeval 7. tund ja kokkuleppel  
Oll, Moonika Neljapäeval 8. tund kokkuleppel Neljapäeval 8. tund  
Ploovits, Nella Neljapäeval kell 14.00-15.00 kokkuleppel Neljapäeval 14.00-16.00  
Riitmuru, Sirje Kokkuleppel   Neljapäeval 11.40 või 13.50
Sepp, Heli Kokkuleppel Kokkuleppel  
Seredjuk, Ruslan Kokkuleppel Kolmapäeval 8. tund  
Sildnik, Astrid Esmaspäeval kell 16.00-17.00 Teisipäeval kell 15.45-16.30  
Šutova, Svetlana Kokkuleppel Kolmapäeval kell 14.45-15.30  
Tint, Rein Kokkuleppel Teisipäeval 7. tund  
Toomet, Janne Kokkuleppel Neljapäeval 7. tund Kolmapäeval kell 10.35
Tähe, Epp Teisipäeval kell 15.30 või kokkuleppel Teisipäeval kell 14.00- 16.00 Kolmapäeval kell 10.35-10.55
Urgas, Liina Kolmapäeval kell 11.00 või kokkuleppel Neljapäeval kell 14.55 Reedel kell 11.40
Uustalu, Kadri Teisipäeval 8. tund Teisipäeval 8. tund  
Vestrik, Inge Neljapäeval kell 10.00 või kokkuleppel Esmaspäeval 7.-8.tund Reedel kell 12.50

Leia meid Facebookis