1.aprillil algas taas kevadine sammude lugemine sammuralli näol. EESMÄRGIKS koguda 1.-30. aprill 300 000 SAMMU. Suurema pingutuse eest on koolil seekord (lisaks paremale enesetundele ja tugevamale tervisele) välja panna ka suurem motivatsioonipakett. Nimelt läheb algklassides oma sammud kokku saanud laste vahel loosimisele üks väga vahva TÕUKERATAS ning põhi-ja gümnaasiumiastmes kaks SPORTLANDI 50€ KINKEKAARTI pluss hulk lisaauhindu.

Lisaks õpilastele ja õpetajatele saavad seekord üritusest osa võtta ka LAPSEVANEMAD, sest eks veedavad neistki paljud oma päevi istuvas asendis.

Kuidas Sammurallist osa võtta? Nagu eelminegi kord kasutame enda progressi jälgimiseks ja teistega võrdlemiseks mobiiliäppi PACER, kuigi samme võib igapäevaselt lugeda ka muudmoodi. Paceri kasutamise ja sammuralliga liitumise õpetuse leiab siit: https://goo.gl/h17MwK
Sinu Paceri kasutajanimi peab sisaldama sinu eesnime + perekonnanime 3 esimest tähte!

Nutikellade ja muude vidinate kasutajad saavad oma sammud sisestada Google arvutustabelisse, mis on igale klassile Stuudiumisse lisatud.
Algklasside õpilased sisestavad oma sammud klassi seinal olevasse tabelisse.
Lapsevanemad, kes tahavad sisestada oma samme tabelisse, saadavad sooviavalduse katrin.taniste@kose.edu.ee ja saavad vastu tabeli lingi.

Mängus osalemiseks peavad Paceri kasutajad liituma ühega kaheksast sammuralli grupist:
Kose G aprill 2018 1.-4.kl
Kose G aprill 2018 5.-6.kl,
Kose G aprill 2018 7.-8.kl,
Kose G aprill 2018 9.kl ,
Kose G aprill 2018 10.-12.kl,
Kose G aprill 2018 Harmi,
Kose G aprill 2018 õpetajad
Kose G aprill 2018 lapsevanemad.