Hea Lapsevanem!

Internet võimaldab tänapäeval üha enam erinevat laadi suhtlust mitmekesistes keskkondades. Meie avalikkuse aste on kordades suurem kui varem. Arvuti, internet ja selles leiduv mängumaailm seob kooli ja kodu paratamatult ühiseks ruumiks, milles õpilased lahendavad virtuaalmaailmas tekkinud probleeme.

Teadlikkus ja teadmine annab eelduse oma lapsi ja õpilasi mõningate ohtude või konfliktide eest kaitsta. Selleks oleme 31. jaanuaril kella 18.00-19.30 kutsunud kultuurikeskusesse internetis varitsevatest ohtutest ja võimalikest enesekaitsevõtetest rääkima Raido Orumetsa.

Loeng on mõeldud kõigile valla lapsevanematele ja õpetajatele ning toimub kultuurikeskuse saalis.

Raido Orumets töötab Baltic Computers Systemsis, mis tegeleb infosüsteemide kaitsmise, internetiturvalisuse tagamise ja erinevate sihtrühmade koolitamisega.

Leia meid Facebookis