Direktor

  • Martin Medar (martin.medar[at]kose.edu.ee)

Huvijuhid

  • Nele Hulkko huvijuht (nele.hulkko[at]kose.edu.ee) 
  • Kristi Arusoo algklasside huvijuht (kristi@kose.edu.ee)
  • Anne Kruuse muusikaõpetus, huviringide koordinaator (anne[at]kose.edu.ee)

Õppealajuhatajad

  • Sirje Hanikat 1.-4. klassid, algklassid (sirje.hanikat[at]kose.edu.ee)
  • Heli Mölder 5.-12. klassid (heli[at]kose.edu.ee) 

Tugipersonal

  • Maila Jaanits sotsiaalpedagoog (maila.jaanits[at]kose.edu.ee)
  • Mart Nurk psühholoogiline nõustaja (mart.nurk[at]kose.edu.ee)
  • Kairi Kilp eripedagoog nõustaja (kairi.kilp[at]kose.edu.ee)

Õpetajad

  • Aarne Adler majandusõpetus (aarnea[at]kose.edu.ee)
  • Monika Aljas matemaatika (monika.aljas[at]kose.edu.ee)
  • Kristi Arusoo algklassid, õpiabi (kristi[at]kose.edu.ee)
  • Leili Bergmann inglise keel (leili.bergmann[at]kose.edu.ee)
  • Lea Danilova algklassid (lea.danilova[at]kose.edu.ee)
  • Anvar Hansson poiste tööõpetus (anvar.hansson[at]kose.edu.ee)
  • Maarika Harmipaik algklassid (maarika.harmipaik[at]kose.edu.ee)
  • Ene Hiietam eesti keel (ene.hiietam[at]kose.edu.ee)
  • Vaike Juursalu vene keel (vaike[at]kose.edu.ee)
  • Sigrid Kaju füüsika (sigrid.kaju[at]kose.edu.ee)
  • Moonika Kallas kehaline kasvatus (moonika.kallas[at]kose.edu.ee)
  • Helle-Mall Kask pikapäevarühm (hellemall[at]kose.edu.ee)
  • Epp Kevvai tütarlaste tööõpetus (eppk[at]kose.edu.ee)
  • Mare Kivistik ajalugu (mare.kivistik[at]kose.edu.ee)
  • Annika Kupper loodusained (annika.kupper[at]kose.edu.ee)
  • Andrey Kuzichkin vene keel (andrey.kuzichkin[at]kose.edu.ee)
  • Toomas Kutsar riigikaitse (toomas.kutsar[at]kose.edu.ee)
  • Kaia Laansoo õigusteaduse alused, inglise keel, ühiskonnaõpetus (kaia[at]kose.edu.ee)
  • Mairi Lember eesti keel (mairi.lember[at]kose.edu.ee)
  • Eelika Lüll inglise keel, bioloogia (eelika.lyll[at]kose.edu.ee)
  • Heli Majas  tugiisik/abiõpetaja
  • Malle Malling eesti keel (malle.malling[at]kose.edu.ee)
  • Alla Masing  vene keel (alla[at]kose.edu.ee)
  • Kärt Matiisen matemaatika (kmat[at]kose.edu.ee)
  • Margus Matiisen kehaline kasvatus (margus.matiisen[at]kose.edu.ee)
  • Ene Mitt algklassid (enem[at]kose.edu.ee)
  • Maiu Nurka eesti keel (maiu.nurka[at]kose.edu.ee)
  • Ave Oja eesti keel (ave.oja[at]kose.edu.ee)
  • Moonika Oll inglise keel, ajalugu (moonika.oll[at]kose.edu.ee)
  • Mari Oraste keemia (mari.oraste[at]kose.edu.ee) (lapsehoolduspuhkusel)
  • Aime Pekki logopeed (aime[at]kose.edu.ee)
  • Nella Ploovits inglise keel (nella.ploovits[at]kose.edu.ee)
  • Tiia Puistama inglise keel (tiia.puistama[at]kose.edu.ee)
  • Laine Põldaru algklassid (laine.poldaru[at]kose.edu.ee)
  • Marju Pärn algklassid (marju.parn[at]kose.edu.ee)
  • Rassel Saluste kehaline kasvatus (rassel.saluste[at]kose.edu.ee)
  • Heli Sepp muusikaõpetus (helis[at]kose.edu.ee)
  • Astrid Sildnik saksa keel, väikeklassid (astrid.sildnik[at]kose.edu.ee)
  • Riina Suur rütmika, kunstiõpetus, inimeseõpetus (riina.suur[at]kose.edu.ee)
  • Kai Tammik algklassid (kai.normak[at]kose.edu.ee)
  • Leida Tiis vene keel (leida.tiis[at]kose.edu.ee)
  • Rein Tint bioloogia (rein.tint[at]kose.edu.ee)
  • Janne Toomet matemaatika, eKooli administraator (janne.toomet[at]kose.edu.ee)
  • Sirje Truuväärt algklassid (sirje[at]kose.edu.ee)
  • Epp Tähe geograafia (epp.tahe[at].kose.edu.ee)
  • Liina Urgas matemaatika (liina.urgas[at].kose.edu.ee)
  • Kadri Uustalu kunstiõpetus, arvutigraafika (kadri.uustalu[at].kose.edu.ee)
  • Riina Vainu algklassid (riina.vainu[at]kose.edu.ee)
  • Inge Vestrik matemaatika (inge.vestrik[at]kose.edu.ee)

 

Viimati uuendatud 26.08.2016 kell 18:34.