Kose Gümnaasium

General information
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Contact

Filter

All Management Teachers Haldustalitus Employees Tugikeskus

Job position
 
Management (4)

Martin Medar

Direktor
Majanduse alused
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel martin.medar@kose.edu.ee

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00; N 14.00-15.00; kokkuleppel sirje.hanikat@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Käsitöö ja kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel igal tööpäeval heli@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 15.30-16.15
klassijuhataja töö klassiga R 11.40-12.00

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel sigrid@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 8.00-8.45, T 14.45-15.40 etteteatamisel
klassijuhataja töö klassiga E 10.35
Teachers (68)

Timofey Abuchev

Inglise keel
timofey.abuchev@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-15.35
konsultatsioon õpilasele K, N 14.00-15.35
klassijuhataja töö klassiga T 14.00-14.45

Monika Aljas

Mathematics
monika@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-14.45
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45, järelvastamine kokkuleppel

Ave Altmets

Rütmika
Väikeklasside õpetaja
ave.altmets@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-14.30; kokkuleppel ave.altmets@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Inge Andresen

Keemia
inge.andresen@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel K 14.00-16.00
konsultatsioon õpilasele K 14.00-16.00

Lea Danilova

Mathematics
lea@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.45-15.30 (kokkuleppel)
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00; N 14.00-15.00; kokkuleppel sirje.hanikat@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Anvar Hansson

Tehnoloogiaõpetus
anvar@kose.edu.ee


Maarika Harmipaik

Klassiõpetus
maarika@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale N 14.00-15.00; kokkuleppel maarika@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 12.00-13.40
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Angela Heinsaar-Talimaa

Eesti keel ja kirjandus
angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45

Ene Hiietam

Eesti keel
ene.hiietam@kose.edu.ee


Jaanus Jaago

Sissejuhatus päästealasse


Kristel Jaska

Loodusained
kristel.jaska@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel kristel.jaska@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K14.00-14.50 etteteatamisel
klassijuhataja töö klassiga T 14.00-14.45

Vaike Juursalu

Vene keel
vaike@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel vaike@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T alates 14.00
klassijuhataja töö klassiga R 14.00

Ann Järvsoo

Käsitöö ja kodundus
ann.jarvsoo@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel ann.jarvsoo@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 13.30

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel sigrid@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 8.00-8.45, T 14.45-15.40 etteteatamisel
klassijuhataja töö klassiga E 10.35

Moonika Kallas

Kehaline kasvatus
moonika@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel moonika@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45
klassijuhataja töö klassiga E 11.40

Annika Kannenberg

Dessert
annika.kannenberg@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel annika.kannenberg@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45
klassijuhataja töö klassiga E 10.35

Epp Kevvai

Käsitöö ja kodundus
epp.kevvai@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel eppk@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.45-15.40

Mare Kivistik

History
mare@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel mare@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-15.00

Anne Kruuse

Muusika
anne@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel anne@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-15.00
klassijuhataja töö klassiga K 10.35

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Reception time:

Psühholoogi vastuvõtu ajad: E 10.30-15 ja T 10.30-15 peamajas; K 10.30-15 ja N 8.30-15 algklasside majas; R 10.30-14 peamajas
Vastuvõtt lapsevanemale seoses ainetunniga - kokkuleppel kristina.kulagina@kose.edu.ee

Annika Kupper

Loodusained
Keemia

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)


Toomas Kutsar

Riigikaitse

toomas.kutsar@kose.edu.ee

Reception time:



Siiri-Külli Kärner

Eesti keel
Klassiõpetus
siiri.karner@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel siiri.karner@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 13.05-13.50

Merje Laur

Käsitöö ja kodundus
Klassiõpetus
merje.laur@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale T 13:00 - 13:45
konsultatsioon õpilasele N; R 13:00 - 13:45
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Leila Lehtmets

Klassiõpetus
leila.lehtmets@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E 11.45-12.45
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Mairi Lember

Eesti keel ja kirjandus
mairi@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel mairi@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 14.00-14.45

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Natalja Liit

Eesti keel ja kirjandus
natalja.liit@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel natalja.liit@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-16.00
klassijuhataja töö klassiga T 14.00

Grete Lipp

Klassiõpetus
grete.lipp@kose.edu.ee

Reception time:

E: 12:55 - 13:40

Eelika Lüll

Inglise keel
Bioloogia
eelika.lyll@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel eelika.lyll@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 14.00-15.00

Alla Masing

Vene keel
alla@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel alla@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45/T, N 13.00-13.50

Margus Matiisen

Kehaline kasvatus
margus@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel margus@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel margus@kose.edu.ee

Martin Medar

Direktor
Majanduse alused
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel martin.medar@kose.edu.ee

Signe Mirka

Klassiõpetus
signe.mirka@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00; kokkuleppel signe.mirka@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Sander Mölder

Inglise keel
Kehaline kasvatus
sander.molder@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel sander.molder@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45 (kokkuleppel)

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Käsitöö ja kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel igal tööpäeval heli@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 15.30-16.15
klassijuhataja töö klassiga R 11.40-12.00

Anna Nazarenko

Vene keel
anna.nazarenko@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel anna.nazarenko@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 14.55-15.40 ja ka kokkuleppel

Ave Oja

Eesti keel ja kirjandus
ave@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel ave@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 14.00-14.45 ja ka kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga N 11.40-12.00

Astrid Ojasoon

Ühiskonnaõpetus
History
astrid.ojasoon@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel astrid.ojasoon@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00; K 14.00

Moonika Oll

Uurimistöö alused
History
moonika.oll@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel moonika.oll@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.45 ja ka kokkuleppel

Nella Ploovits

Inglise keel
nella@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel nella@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 15.00-16.00

Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Mathematics
Info- ja haridustehnoloog
natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel natalia.prishvitsyna-merkureva@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-16.00, N kokkuleppel

Tiia Puistama

Inglise keel
tiia@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel tiia@kose.edu.ee

Marju Pärn

Klassiõpetus
marju@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel K 14.00-14.30; kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel marju@kose.edu.ee
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Laine Põldaru

Klassiõpetus
laine.poldaru@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00
konsultatsioon õpilasele E 14.00-15.00
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Pille Rask

Klassiõpetus
pille.rask@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel pille.rask@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 14.00-14.45
klassijuhataja töö klassiga K 14.00

Kairi Rebane

Inglise keel
kairi.rebane@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel kairi.rebane@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.4515.00-16.30

Rassel Saluste

Kehaline kasvatus
rassel.saluste@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel rassel.saluste@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel rassel.saluste@kose.edu.ee
klassijuhataja töö klassiga

Heli Sepp

Muusika
helis@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel helis@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 15.40

Ruslan Seredjuk

Inglise keel
ruslan.seredjuk@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel ruslan.seredjuk@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.55-15.40 kokkuleppel

Astrid Sildnik

Väikeklasside õpetaja
astrid@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel astrid@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45
klassijuhataja töö klassiga igal tööpäeval

Cathy Sildver

Arendusjuht
Projektijuhtimine
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel cathy.sildver@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel cathy.sildver@kose.edu.ee

Kai Tammik

Rütmika
Inglise keel
kai@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel kai@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00
klassijuhataja töö klassiga E 11.40-12.00

Katrin Taniste

Loovtöö alused
History
Dessert
katrin.taniste@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel katrin.taniste@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 14.00-14.45
klassijuhataja töö klassiga R 10.35-10.55

Sille Tekku

Loodusained
sille.tekku@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel sille.tekku@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45

Rein Tint

Bioloogia
rein@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale K 15.30 ja ka kokkuleppel rein@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.55-15.40

Janne Toomet

Mathematics
janne.toomet@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel janne@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45 kokkuleppel

Sirje Truuväärt

Klassiõpetus
sirje@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-15.00; kokkuleppel sirje@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Helen Tuisk

Kehaline kasvatus
Klassiõpetus
helen.tuisk@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel helen.tuisk@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga igapäevaselt

Epp Tähe

Loodusõpetus
Geograafia
epp@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-14.45 ning kokkuleppel epp@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45 kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga E 11.40 või T 14.55-15.40

Liina Urgas

Mathematics
liina@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel liina@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.55-15.40
klassijuhataja töö klassiga E 10.35-10.55

Kadri Uustalu

Kunst arvutis
Kunstiõpetus
kadri@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel kadri@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 14.55-15.40

Riina Vainu

Klassiõpetus
riina.vainu@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-14.30; kokkuleppel riina.vainu@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Anneli Veinberg

Muusika
anneli.veinberg@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel anneli.veinberg@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 13.45 - 15.00

Inge Vestrik

Mathematics
inge.vestrik@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel inge.vestrik@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 14.00-14.45 ja K 14.55-15.40
klassijuhataja töö klassiga N 12.45-13.05 kokkuleppel

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee


Alina Ratušina

Asendusõpetaja
alina.ratusina@kose.edu.ee

Haldustalitus (18)

Kaide Meerits

Vanemadministraator
55512159
kaide.meerits@kose.edu.ee


Hanna-Britt Allas

Administraator


Ingrit Allas

Koolisöökla juhataja
ingrit.allas@gmail.com


Õnne Andreas

Koristaja


Kaja Andreas

Kokk


Anne Baikova

Koristaja


Merike Kiik

Koristaja


Monika Kink

Kokk


Stella Käen

Koolisöökla peakokk
stella.kaen@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Liilijan Loik

Koristaja


Virge Luht

Köögitööline


Marju Orasi

Koristaja


Jüri Plado

Töömees


Helve Suviste

Koristaja


Viivi Truu

Köögitööline


Janno Tüli

Töömees


Ülle Vandrecht

Koristaja


Ester Pääsuke

Koristaja

Employees (8)

Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
avelin.aljas@kose.edu.ee


Marika Seppi-Tint

Info- ja koolitusspetsialist
marika.tint@kose.edu.ee


Sirje Riitmuru

Raamatukogu juhataja
sirje.riitmuru@kose.edu.ee


Cathy Sildver

Arendusjuht
Projektijuhtimine
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel cathy.sildver@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel cathy.sildver@kose.edu.ee

Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Mathematics
Info- ja haridustehnoloog
natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel natalia.prishvitsyna-merkureva@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-16.00, N kokkuleppel

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee


Hanna Riive

Huvijuht
hanna.riive@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale T 15.30 ja kokkuleppel hanna.riive@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45 kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga R 14.00-14.45 ja kokkuleppel T 15.00

Birgit Käige

Huvijuht
birgit.kaige@kose.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel, küsimustes palume pöörduda kool [at] kose.edu.ee

Tugikeskus (10)

Katrin Liiv

HEV koordineerija
Loodusõpetus
56202046
katrin.liiv@kose.edu.ee

Reception time:

HEV koordinaatori vastuvõtu ajad: E 8-15 peamajas; T 11-15 algklasside majas; K 8-15 peamajas; N 8-15 peamajas; R 8-14 peamajas.
Vastuvõtt lapsevanemale seoses ainetunni/klassiga - kokkuleppel katrin.liiv@kose.edu.ee.
Konsultatsioon õpilasele K 14.00-15.00; klassijuhataja töö klassiga R 14.00

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Reception time:

Psühholoogi vastuvõtu ajad: E 10.30-15 ja T 10.30-15 peamajas; K 10.30-15 ja N 8.30-15 algklasside majas; R 10.30-14 peamajas
Vastuvõtt lapsevanemale seoses ainetunniga - kokkuleppel kristina.kulagina@kose.edu.ee

Maila Jaanits

Sotsiaalpedagoog
55515762
maila.jaanits@kose.edu.ee

Reception time:

E-R: 8 - 15

Kairi Kilp

Eripedagoog
5261209
kairi.kilp@kose.edu.ee

Reception time:

Vastuvõtuaeg peamajas: K 8-18, N 8-13, R 8-13
Vastuvõtuaeg algklasside majas: E 8-13, T8-18, R 8-13
Vastuvõtule eelregistreerimine: kairi.kilp@kose.edu.ee

Mariina Kuuseoja

Logopeed

Reception time:

Kokkuleppel

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Ene Mitt

Abiõpetaja
enem@kose.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Astrida Tisler

Abiõpetaja
astrida.tisler@kose.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Maila Savi

Tugiisik
maila.savi@kose.edu.ee


Lumme Väli

Tugiisik
lumme.vali@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale N 13.00-14.00
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Kose Gümnaasium

General information
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.