Kose Gümnaasium

General information
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Contact

Filter

All Management Teachers Haldustalitus Employees Tugikeskus

Job position
 
Management (4)

Martin Medar

Direktor
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kõikidel tööpäevadel, eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 15.00-17.00

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale E-N 8.00-15.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppelkonsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40 (eelneval kokkuleppel)

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Tööõpetus
Kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale igal tööpäeval, eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele neljapäeval 8. tund
klassijuhataja töö klassiga neljapäeval kell 9.30

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale E-R 8.00-15.00 (etteteatamisel)
konsultatsioon õpilasele E, K ja R 1. tund (etteteatamisel)
klassijuhataja töö klassiga N peale 1. tundi
Teachers (82)

Monika Aljas

Mathematics
monika@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele 7.-9. klass E 7.-8. tund (eelneval kokkuleppel); 10.-12. klass E 1. tund

Ave Altmets

Rütmika
Väikeklasside õpetaja
ave.altmets@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga E-R 11.40-12.00

Inge Andresen

Keemia
inge.andresen@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.55-15.40 (laboratooriumis)

Lea Danilova

Mathematics
History
lea@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
K 7.tund

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale E-N 8.00-15.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppelkonsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40 (eelneval kokkuleppel)

Anvar Hansson

Tehnoloogiaõpetus
anvar@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E-N 14:55-15:40

Maarika Harmipaik

Klassiõpetus
maarika@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00 - 14.00

Angela Heinsaar-Talimaa

Eesti keel ja kirjandus
angela.heinsaar@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 7. ja 8. tund, R 6. tund

Kristel Jaska

Loodusained
kristel.jaska@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 8. tund (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga T 10.35-10.55

Vaike Juursalu

Vene keel
vaike@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel E, T ja N alates 15.00
konsultatsioon õpilasele teisipäeviti 7. ja 8. tund

Moonika Kallas

Kehaline kasvatus
moonika@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 8. tund
klassijuhataja töö klassiga T 10.35-10.55

Annika Kannenberg

Dessert
annika.kannenberg@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R 12:45

Mare Kivistik

History
mare@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 7.tund

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Reception time:

Psühholoogi vastuvõtu ajad:
E 09.00-15.00 (telefoni-ja veebikonsultatsioonid) T 09.15-15.00 (peamajas) K 09.15-15.00 (algklasside majas) N 09.15-15.00 (algklasside majas) R 09.15-14.00 (peamajas, täidab ka sots.pedagoogi ülesandeid).
NB! Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel.

Annika Kupper

Loodusained
Keemia

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)


Toomas Kutsar

Riigikaitse
toomas.kutsar@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Siiri-Külli Kärner

Eesti keel
Kunstiõpetus
siiri.karner@kose.edu.ee

Reception time:

Vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
Vastuvõtt õpilasele N 5.-6.tund (kokkuleppel)

Merje Laur

Kunstiõpetus
Klassiõpetus
merje.laur@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E ja R 6. tund

Leila Lehtmets

Haridustehnoloog
Arvutiõpetus
Klassiõpetus
leila.lehtmets@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Mairi Lember

Eesti keel ja kirjandus
mairi@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 8. tund

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Natalja Liit

Eesti keel ja kirjandus
natalja.liit@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00-16.00
klassijuhataja töö klassiga E kell 11.45

Eelika Henn-Liivaste

Terviseedendus ja treening
Loodusained
Inglise keel
eelika.lyll@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K peale 7. tundi
klassijuhataja töö klassiga N peale 6. tundi

Alla Masing

Vene keel
alla@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 8.tund

Margus Matiisen

Kehaline kasvatus
margus@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Martin Medar

Direktor
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kõikidel tööpäevadel, eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 15.00-17.00

Signe Mirka

Klassiõpetus
signe.mirka@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 12.00 - 13.00

Sander Mölder

Ujumine
Kehaline kasvatus
Inglise keel
sander.molder@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele esmaspäev 8.tund

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Tööõpetus
Kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale igal tööpäeval, eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele neljapäeval 8. tund
klassijuhataja töö klassiga neljapäeval kell 9.30

Anna Nazarenko

Vene keel
anna.nazarenko@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele esmaspäev 7.tund

Ave Oja

Eesti keel ja kirjandus
ave@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele esmaspäev 8.tund

Astrid Ojasoon

Õiguse alused
Ühiskonnaõpetus
History
astrid.ojasoon@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 8.tund või õpilasega kokkuleppel talle sobivamal ajal

Moonika Oll

Uurimistöö alused
History
moonika.oll@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele reede 8. tund

Nella Ploovits

Inglise keel
nella@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 8. tund (etteteatamisel)

Marju Pärn

Klassiõpetus
marju@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00 - 13.45 või kokkuleppel

Laine Põldaru

Klassiõpetus
laine.poldaru@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale N 15.00-15.45
konsultatsioon õpilasele N 13.50-14.35

Pille Rask

Tööõpetus
Mathematics
pille.rask@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele vastavalt vajadusele kokkuleppel õpilasega
klassijuhata töö klassiga E 11.40-12.00

Kairi Rebane

Inglise keel
kairi.rebane@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele esmaspäeval kell 13:00-15:00 (etteteatamisel)

Rassel Saluste

Ujumine
Kehaline kasvatus
rassel.saluste@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele reedel kell 13:05-13:50
klassijuhataja töö klassiga reedel kell 10:35-10:55

Heli Sepp

Muusika
helis@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 8.tund

Ruslan Seredjuk

Inglise keel
ruslan.seredjuk@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R 7.tund

Astrid Sildnik

Väikeklasside õpetaja
Eesti keel
Saksa keel
astrid@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00-15.00
klassijuhataja töö klassiga E-R

Kai Tammik

Inglise keel
kai@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T, 8.tund või kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga N 9.50

Katrin Taniste

Ühiskonnaõpetus
Loovtöö alused
History
katrin.taniste@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 7.-8. tund
klassijuhataja töö klassiga T 10.35-10.55

Sille Tekku

Loodusained
Inglise keel
sille.tekku@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 7.-8. tund

Rein Tint

Loodusained
rein@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilastele K 8.tund

Janne Toomet

Mathematics
janne.toomet@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele 5.kl, 7.kl E 7. tund; 8.kl 9. kl K 7. tund kokkuleppel

Sirje Truuväärt

Klassiõpetus
sirje.truuvaart@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Helen Tuisk

Ujumine
Klassiõpetus
Kehaline kasvatus
helen.tuisk@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 13:05-13:50
klassijuhataja töö klassiga R 10.35

Epp Tähe

Geograafia
epp@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 14.00 - 15.40
klassijuhataja töö klassiga T.10.35 - 10.55

Liina Urgas

Mathematics
liina@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 8. tund (etteteatamisel)
klassijuhataja töö klassiga E 10.35-10.55

Kadri Uustalu

Arvutigraafika ja pilditöötlus
Uurimistöö alused
Kunstiõpetus
Kunst arvutis
Insenerigraafika
Visuaalne meedia ja videotöötlus
kadri@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 7.tund

Riina Vainu

Klassiõpetus
riina.vainu@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-14.30; kokkuleppel riina.vainu@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Anneli Veinberg

Muusika
anneli.veinberg@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00-15.00
klassijuhataja töö klassiga T 9.40-9.50

Inge Vestrik

Mathematics
inge.vestrik@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 7. - 8. tund
klassijuhataja töö klassiga T 10.35 - 10.54

Kristel Aalbok

Huvijuht
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 12.55-13.40

Madli Sepper

Käsitöö ja kodundus
madli.sepper@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilastele K 9. tund (alates kell 15:40) eelneval kokkuleppel

Kristiina Ostapiv

Klassiõpetus
kristiina.ostapiv@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00 - 14.00 (eelneval kokkuleppel)

Nele Jaago

Majanduse alused
Raamatupidamise alused
Projektijuhtimine
Ettevõtlusideed ja õpilasfirma
Turunduse alused

Reception time:

Konsultatsioon õpilasele N peale 8. tundi
Konsultatsioon lapsevanemale kokkuleppel

Melanie Mardim

Klassiõpetus


Kärt Matiisen

Matemaatika praktikum 9.-12. klassile


Kairi Nemvalts

asendusõpetaja/ raamatukoguhoidja


Aivar Pihla

Autoõpetus


Siim Soasepp

Keemia

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 14:00-15:40

Margit Solo

History

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 8.tund

Nataliia Soltanovska

1.-4. klassi ukraina õpilaste õpetaja ja õppekoordinaator


Nataliia Radun

5.-9. klassi ukraina õpilaste õpetaja ja õppekoordinaator


Oksana Kalinichenko

Ukraina HEV õpilase tugiisik


Lesja Lytvynchuk

Ukraina õpilaste psühholoog


Marju Verk

History
marju.verk@gmail.com

Reception time:

konsultatsioon õpilastega kokkulepitud ajal

Marina Kuuseoja

Eesti keel
Logopeed
56755248
marina.kuuseoja@kose.edu.ee


Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale E-R 8.00-15.00 (etteteatamisel)
konsultatsioon õpilasele E, K ja R 1. tund (etteteatamisel)
klassijuhataja töö klassiga N peale 1. tundi

Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
Loodusõpetus
avelin.aljas@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R 7.tund

Marianna Black

Klassiõpetus
marianna.black@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00 (eelneval kokkuleppel)

Janne Küttis

Mathematics
janne.kyttis@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 7.tund (kell 14.00)

Airi Aalberg

Muusika
airi.aalberg@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 8. tund (eelneval kokkuleppel)

Liina Langi

Käsitöö ja kodundus
liina.langi@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E ja T alates kella 15.50st (etteteatamisel)

Õnne Aro

Ujumine


Kristi Mutanen

Loodusained
kristi.mutanen@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele esmaspäeval 8. tund kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga R peale 2.tundi

Birgit Vainu

Klassiõpetus
birgit.vainu@kose.edu.ee


Serle Kirsipuu

Asendusõpetaja
serle.kirsipuu@kose.edu.ee

Reception time:

Konsultatsioon õpilasele E 7. tund ja K 6. tund

Linda Johanna Harmipaik

Eesti keel ja kirjandus
linda.harmipaik@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R 7. tund või kokkuleppel
Haldustalitus (27)

Kaide Meerits

Vanemadministraator
55512159
kaide.meerits@kose.edu.ee


Jane Viljak

Köögitööline


Õnne Andreas

Koristaja


Kaja Andreas

Kokk


Anne Baikova

Koristaja


Merike Kiik

Koristaja


Monika Kink

Kokk


Stella Käen

Koolisöökla peakokk
stella.kaen@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Liilijan Loik

Koristaja


Virge Luht

Kokk


Marju Orasi

Koristaja


Jüri Plado

Töömees


Irina Jõgi

Tugiisik
Koristaja


Alex Allas

Köögitööline


Maarika Vainumäe

Koristaja


Ester Pääsuke

Koristaja


Jaanis Udumäe

Töömees


Arabella Pahkojeva

Kokk


Koidu Kaseste

Köögitööline


Pille Sõrra

Köögitööline


Priit Laurimaa

Koolisöökla juhataja


Jelena Kuldvee

Koristaja


Olga Ostapiv

Õhtune administraator (peamaja)


Zarina Gorošnaja

Algklasside administraator


Karmen Pallosson

Koristaja


Enn Kink

Haldustöötaja


Ilme Roosmets

Kokk

Employees (6)

Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
Loodusõpetus
avelin.aljas@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R 7.tund

Marika Seppi-Tint

Eesti keel ja kirjandus
Info- ja koolitusspetsialist
marika.tint@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilastele kolmapäeval 7. tund

Sirje Riitmuru

Raamatukogu juhataja
sirje.riitmuru@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanematele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga K 12.45-13.05 või vajadusel N,R 6.tund

Kristel Aalbok

Huvijuht
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 12.55-13.40

Hanna Riive

Haridustehnoloog
Huvijuht
5250965
hanna.riive@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 8.-9. tund või kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga N 10:35-10:55 või kokkuleppel

Carolina Ferents

Multimeedia spetsialist
+372 5567 1488
carolina.ferents@kose.edu.ee

Tugikeskus (13)

Katrin Liiv

Karjäärinõustamine
Tugikeskuse juh/ HEV koordineerija
56202046
katrin.liiv@kose.edu.ee

Reception time:

Tugikeskuse juhi vastuvõtu ajad: E 9.00-15.00 (suures majas) T 9.00-13.00 (suures majas) K 9.00-15.00 (suures majas) N 9.00-15.00 (suures majas) R 9.00-15.00 (algklasside majas)
Konsultatsioon õpilasele K 7.tund; klassijuhataja töö klassida E kell 12.45 ruumis 102
Vastuvõtt lapsevanemale seoses klassiga - kokkuleppel.

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Reception time:

Psühholoogi vastuvõtu ajad:
E 09.00-15.00 (telefoni-ja veebikonsultatsioonid) T 09.15-15.00 (peamajas) K 09.15-15.00 (algklasside majas) N 09.15-15.00 (algklasside majas) R 09.15-14.00 (peamajas, täidab ka sots.pedagoogi ülesandeid).
NB! Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel.

Maila Jaanits

Sotsiaalpedagoog
55515762
maila.jaanits@kose.edu.ee

Reception time:

algklasside majas:
E-N 8-15; R 8-14
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Jaanika Sepp

Sotsiaalpedagoog
56774333
jaanika.sepp@kose.edu.ee

Reception time:

Peamajas:
E 8.00-15.00, T 8.00-15.00, K 8.00-15.00, N 8.00-15.00
NB! Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Rita Lokotar

Sotsiaalpedagoog
56774333
rita.lokotar@kose.edu.ee


Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Ene Mitt

Abiõpetaja
enem@kose.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Astrida Tisler

Abiõpetaja
astrida.tisler@kose.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Heidi Ilomets

Logopeed
heidi.ilomets@kose.edu.ee


Lilian Pulman

Tugiisik-abiõpetaja
History
Dessert
lilian.pulman@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 7.tund
klassijuhata töö klassiga R 12.45-13.05

Elisabeth Koiduste

Abiõpetaja
elisabeth.koiduste@kose.edu.ee


Liina Pertel

Kooliõde
55512814
liina.pertel@gmail.com

Reception time:

https://kose.edu.ee/et/tervisekabinet

Katrin Evestus

Rehabilitatsiooniteenuste koordinaator
katrin.evestus@kose.edu.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Kose Gümnaasium

General information
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.