Õppetöö

Haridustehnoloogiline tugi

Kose Gümnaasiumi haridustehnoloogiline tugi ja õpetajate blogid

Kuidas korraldada e-õpet?

Õpetajate, koolijuhtide, teiste koolitöötajate toetamiseks e-koduõppe korraldamisel on HITSA loonud uusi veebipõhiseid kursusi vastavalt vajadusele. Tahame aidata ka lapsevanemaid just seal, kus nad kõige enam abi vajavad.

Uuri lähemalt kuidas korraldada

Koduõpe tehnoloogia abil 13.03.2020 esitlus

Videomaterjale e-koduõppe võimaluste kohta võib vaadata siit ning materjalid õpetajatele on leitavad siin.

Kose Gümnaasiumi õpetajate blogid

1. Õpetaja Marju klassiblogi on loetav siit

2. Õpetaja Kai klassiblogi on loetav siit

3. Õpetaja Riina blogi on loetav siit

4. Algklasside inglise keele blogi on loetav siit

Lisaküsimuste korral palun pöörduge Kose Gümnaasiumi Info- ja haridustehnoloog Natalia Prishvitsyna-Merkureva (natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee) poole.

Kuidas korraldada e-õpet?

Uuri lähemalt kuidas korraldada