Meie koolist

Klassid



KLASSID 2020/2021
1.a klass klassijuhataja Laine Põldaru;
1.b klass klassijuhataja Riina Vainu;
2.a klass klassijuhataja Marju Pärn;
2.b klass klassijuhataja Maarika Harmipaik;
2.v klass klassijuhataja Lumme Väli;
3.a klass klassijuhataja Sirje Hanikat;
3.b klass klassijuhataja Signe Mirka;
2.-3.e klass klassijuhataja Helen Tuisk;
4.a klass klassijuhataja Grete Lipp;
4.b klass klassijuhataja Sirje Truuväärt;
4.v klass klassijuhataja Sirje Truuväärt;
4.i klass klassijuhataja Merje Laur;
5.a klass klassijuhataja Kai Tammik;
5.b klass klassijuhataja Moonika Kallas;
5.c klass klassijuhataja Rassel Saluste;
5.v klass klassijuhataja Astrid Sildnik;
4.-5.e klass klassijuhataja Leila Lehtmets;
6.a klass klassijuhataja Katrin Liiv;
6.b klass klassijuhataja Hanna Riive;
6.c klass klassijuhataja Kristel Jaska;
6.v klass klassijuhataja Astrid Sildnik;
6.L klass klassijuhataja Siiri-Külli Kärner;
7.a klass klassijuhataja Katrin Taniste;
7.b klass klassijuhataja Vaike Juursalu;
7.c klass klassijuhataja Natalja Liit;
7.v klass klassijuhataja Astrid Sildnik;
7.L klass klassijuhataja Pille Rask;
8.a klass klassijuhataja Annika Kannenberg;
8.b klass klassijuhataja Inge Vestrik;
9.a klass klassijuhataja Anne Kruuse;
9.b klass klassijuhataja Timofey Abuchev;
9.c klass klassijuhataja Heli Mölder;
10. klass klassijuhataja Liina Urgas;
11.a klass klassijuhataja Sigrid Kaju;
11.b klass klassijuhataja Epp Tähe;
12. klass klassijuhataja Ave Oja.
KLASSID 2020/2021
1.a klass klassijuhataja Laine Põldaru;
1.b klass klassijuhataja Riina Vainu;
2.a klass klassijuhataja Marju Pärn;
2.b klass klassijuhataja Maarika Harmipaik;
2.v klass klassijuhataja Lumme Väli;
3.a klass klassijuhataja Sirje Hanikat;
3.b klass klassijuhataja Signe Mirka;
2.-3.e klass klassijuhataja Helen Tuisk;
4.a klass klassijuhataja Grete Lipp;
4.b klass klassijuhataja Sirje Truuväärt;
4.v klass klassijuhataja Sirje Truuväärt;
4.i klass klassijuhataja Merje Laur;
5.a klass klassijuhataja Kai Tammik;
5.b klass klassijuhataja Moonika Kallas;
5.c klass klassijuhataja Rassel Saluste;
5.v klass klassijuhataja Astrid Sildnik;
4.-5.e klass klassijuhataja Leila Lehtmets;
6.a klass klassijuhataja Katrin Liiv;
6.b klass klassijuhataja Hanna Riive;
6.c klass klassijuhataja Kristel Jaska;
6.v klass klassijuhataja Astrid Sildnik;
6.L klass klassijuhataja Siiri-Külli Kärner;
7.a klass klassijuhataja Katrin Taniste;
7.b klass klassijuhataja Vaike Juursalu;
7.c klass klassijuhataja Natalja Liit;
7.v klass klassijuhataja Astrid Sildnik;
7.L klass klassijuhataja Pille Rask;
8.a klass klassijuhataja Annika Kannenberg;
8.b klass klassijuhataja Inge Vestrik;
9.a klass klassijuhataja Anne Kruuse;
9.b klass klassijuhataja Timofey Abuchev;
9.c klass klassijuhataja Heli Mölder;
10. klass klassijuhataja Liina Urgas;
11.a klass klassijuhataja Sigrid Kaju;
11.b klass klassijuhataja Epp Tähe;
12. klass klassijuhataja Ave Oja.