Kose Gümnaasium

Üldinfo
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Haldustalitus Õppeosakond Tugikeskus

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Martin Medar

Direktor
Majanduse alused
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel martin.medar@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00; N 14.00-15.00; kokkuleppel sirje.hanikat@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Käsitöö ja kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel igal tööpäeval
konsultatsioon õpilasele R 9. tund ja kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga R 11.40

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E-N 8.00-15.00
konsultatsioon õpilasele E-N 1. tund etteteatamisel
klassijuhataja töö klassiga E 10.35
Õpetajad (72)

Timofey Abuchev

Inglise keel
timofey.abuchev@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale N 8.tund, kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 7. ja 8. tund, kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga T 10.35

Monika Aljas

Matemaatika
monika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale E 7. tund või kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 7. tund järelvastamine kokkuleppel

Ave Altmets

Rütmika
Väikeklasside õpetaja
ave.altmets@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-14.30; kokkuleppel ave.altmets@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Inge Andresen

Keemia
inge.andresen@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Lea Danilova

Matemaatika
lea@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale T 13.05 (kokkuleppel)
konsultatsioon õpilasele K 14.00

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00; N 14.00-15.00; kokkuleppel sirje.hanikat@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Anvar Hansson

Tehnoloogiaõpetus
anvar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Maarika Harmipaik

Klassiõpetus
maarika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale N 14.00-15.00; kokkuleppel maarika@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 12.00-13.40
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Angela Heinsaar-Talimaa

Eesti keel ja kirjandus
angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 7. tund

Ene Hiietam

Eesti keel
ene.hiietam@kose.edu.ee


Jaanus Jaago

Sissejuhatus päästealasse


Kristel Jaska

Loodusained
kristel.jaska@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 7. -8. tund
klassijuhataja töö klassiga K 11.40

Vaike Juursalu

Vene keel
vaike@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel vaike@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 7.-8. tund
klassijuhataja töö klassiga T 10.35

Ann Järvsoo

Käsitöö ja kodundus
ann.jarvsoo@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel ann.jarvsoo@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 13.30

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E-N 8.00-15.00
konsultatsioon õpilasele E-N 1. tund etteteatamisel
klassijuhataja töö klassiga E 10.35

Moonika Kallas

Kehaline kasvatus
moonika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E, N 14.00
konsultatsioon õpilasele K 6. tund (etteteatamisel)
klassijuhataja töö klassiga K 11.40

Annika Kannenberg

Inimeseõpetus
annika.kannenberg@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel K 8. tund
konsultatsioon õpilasele K 8. tund
klassijuhataja töö klassiga E 10.35

Epp Kevvai

Käsitöö ja kodundus
epp.kevvai@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel N 8. tund
konsultatsioon õpilasele N 8. tund

Mare Kivistik

Ajalugu
mare@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 7. tund

Anne Kruuse

Muusika
anne@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel kolmapäeval
konsultatsioon õpilasele E 8. tund
klassijuhataja töö klassiga E 11.40

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Psühholoogi vastuvõtu ajad: E-T 10.30-15.00 (peamajas); K-N 10.30-15.00 (algklasside majas); R 10.30-14.00
Vastuvõtt lapsevanemale seoses ainetunniga - kokkuleppel kristina.kulagina@kose.edu.ee

Annika Kupper

Loodusained
Keemia

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)


Toomas Kutsar

Riigikaitse

toomas.kutsar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:



Siiri-Külli Kärner

Eesti keel
Klassiõpetus
siiri.karner@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00-14.45

Merje Laur

Käsitöö ja kodundus
Klassiõpetus
merje.laur@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale T 13:00 - 13:45
konsultatsioon õpilasele N; R 13:00 - 13:45
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Leila Lehtmets

Klassiõpetus
leila.lehtmets@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E 11.45-12.45
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Mairi Lember

Eesti keel ja kirjandus
mairi@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R 7. tund

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Natalja Liit

Eesti keel ja kirjandus
natalja.liit@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 14.00-16.00
klassijuhataja töö klassiga N 10.35

Eelika Lüll

Inglise keel
Bioloogia
eelika.lyll@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel.
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Alla Masing

Vene keel
alla@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel alla@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45/T, N 13.00-13.50

Margus Matiisen

Kehaline kasvatus
margus@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel margus@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel margus@kose.edu.ee

Martin Medar

Direktor
Majanduse alused
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel martin.medar@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Signe Mirka

Klassiõpetus
signe.mirka@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00; kokkuleppel signe.mirka@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Sander Mölder

Inglise keel
Kehaline kasvatus
sander.molder@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel sander.molder@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45 (kokkuleppel)

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Käsitöö ja kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel igal tööpäeval
konsultatsioon õpilasele R 9. tund ja kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga R 11.40

Anna Nazarenko

Vene keel
anna.nazarenko@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel T, N 8.tund

Ave Oja

Eesti keel ja kirjandus
ave@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel T 7.-8. tund
konsultatsioon õpilasele E 7.-8. tund kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga N 11.35

Astrid Ojasoon

Ühiskonnaõpetus
Ajalugu
astrid.ojasoon@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel neljapäeval
konsultatsioon õpilasele K 7. tund, N - kokkuleppel

Moonika Oll

Uurimistöö alused
Ajalugu
moonika.oll@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E 7. tund
konsultatsioon õpilasele E 7. tund ja ka kokkuleppel

Nella Ploovits

Inglise keel
nella@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel nella@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 15.00-16.00

Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Matemaatika
Info- ja haridustehnoloog
natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel T, R
konsultatsioon õpilasele T 6, 7, 8 tund, R - kokkuleppel

Tiia Puistama

Inglise keel
tiia@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel tiia@kose.edu.ee

Marju Pärn

Klassiõpetus
marju@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel K 14.00-14.30; kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel marju@kose.edu.ee
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Laine Põldaru

Klassiõpetus
laine.poldaru@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00
konsultatsioon õpilasele E 14.00-15.00
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Pille Rask

Klassiõpetus
pille.rask@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E-R
konsultatsioon õpilasele K 6.tund kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-9.50

Kairi Rebane

Inglise keel
kairi.rebane@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 7. tund

Rassel Saluste

Kehaline kasvatus
rassel.saluste@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel E 6. tund
klassijuhataja töö klassiga E 12.45

Heli Sepp

Muusika
helis@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 16.00

Ruslan Seredjuk

Inglise keel
ruslan.seredjuk@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E 8. tund
konsultatsioon õpilasele E 8. tund

Astrid Sildnik

Väikeklasside õpetaja
astrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E-N
konsultatsioon õpilasele T 6, 7. tund
klassijuhataja töö klassiga igal tööpäeval

Cathy Sildver

Arendusjuht
Projektijuhtimine
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Kai Tammik

Rütmika
Inglise keel
kai@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel kai@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00
klassijuhataja töö klassiga E 11.40-12.00

Katrin Taniste

Loovtöö alused
Ajalugu
Inimeseõpetus
katrin.taniste@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 7.-8. tund
klassijuhataja töö klassiga R 10.35

Sille Tekku

Loodusained
sille.tekku@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 7. tund

Rein Tint

Bioloogia
rein@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel T või R 7. tund
konsultatsioon õpilasele T 7. tund

Janne Toomet

Matemaatika
janne.toomet@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 6. tund; K 6. tund

Sirje Truuväärt

Klassiõpetus
sirje@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-15.00; kokkuleppel sirje@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Helen Tuisk

Kehaline kasvatus
Klassiõpetus
helen.tuisk@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel helen.tuisk@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga igapäevaselt

Epp Tähe

Loodusõpetus
Geograafia
epp@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale E 7. tund
konsultatsioon õpilasele T 7.-8. tund
klassijuhataja töö klassiga N 10.35

Liina Urgas

Matemaatika
liina@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 8. tund
klassijuhataja töö klassiga E 10.35

Kadri Uustalu

Kunst arvutis
Kunstiõpetus
kadri@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 8.tund

Riina Vainu

Klassiõpetus
riina.vainu@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-14.30; kokkuleppel riina.vainu@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Anneli Veinberg

Muusika
anneli.veinberg@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel anneli.veinberg@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 13.45 - 15.00

Inge Vestrik

Matemaatika
inge.vestrik@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel K 7. tund
klassijuhataja töö klassiga E 7. tund

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee


Alina Ratušina

Asendusõpetaja
alina.ratusina@kose.edu.ee


Sven Anton

Kriminaalõigus
sven.anton@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Kristiina Ostapiv

Klassiõpetus
kristiina.ostapiv@kose.edu.ee


Madli Sepper

Tütarlaste käsitöö ja kodundus
madli.sepper@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Kerstin Kask

Usundiõpetus
kerstin.kask@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Anne-Lii Raidme

Eelkooli õpetaja
annekriipslii@gmail.com

Haldustalitus (18)

Kaide Meerits

Vanemadministraator
55512159
kaide.meerits@kose.edu.ee


Hanna-Britt Allas

Administraator


Ingrit Allas

Koolisöökla juhataja
ingrit.allas@gmail.com


Õnne Andreas

Koristaja


Kaja Andreas

Kokk


Anne Baikova

Koristaja


Merike Kiik

Koristaja


Monika Kink

Kokk


Stella Käen

Koolisöökla peakokk
stella.kaen@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Liilijan Loik

Koristaja


Virge Luht

Köögitööline


Marju Orasi

Koristaja


Jüri Plado

Töömees


Helve Suviste

Koristaja


Viivi Truu

Köögitööline


Ülle Vandrecht

Koristaja


Ester Pääsuke

Koristaja


Jaanis Udumäe

Töömees

Õppeosakond (8)

Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
avelin.aljas@kose.edu.ee


Marika Seppi-Tint

Info- ja koolitusspetsialist
marika.tint@kose.edu.ee


Sirje Riitmuru

Raamatukogu juhataja
sirje.riitmuru@kose.edu.ee


Cathy Sildver

Arendusjuht
Projektijuhtimine
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Matemaatika
Info- ja haridustehnoloog
natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel T, R
konsultatsioon õpilasele T 6, 7, 8 tund, R - kokkuleppel

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee


Hanna Riive

Huvijuht
5250965
hanna.riive@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale T 15.30 kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45 kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga T 6. tund ja muul ajal kokkuleppel

Birgit Käige

Huvijuht
birgit.kaige@kose.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel, küsimustes palume pöörduda kool [at] kose.edu.ee

Tugikeskus (11)

Katrin Liiv

Tugikeskuse juh/ HEV koordineerija
Loodusõpetus
56202046
katrin.liiv@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Tugikeskuse juhi vastuvõtu ajad: E-K 8-15; N-R 8-14. Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel.
Vastuvõtt lapsevanemale seoses ainetunni/klassiga - kokkuleppel.
Konsultatsioon õpilasele K 7. tund; klassijuhataja töö klassiga K 12.00

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Psühholoogi vastuvõtu ajad: E-T 10.30-15.00 (peamajas); K-N 10.30-15.00 (algklasside majas); R 10.30-14.00
Vastuvõtt lapsevanemale seoses ainetunniga - kokkuleppel kristina.kulagina@kose.edu.ee

Maila Jaanits

Sotsiaalpedagoog
55515762
maila.jaanits@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

algklasside majas:
E-N 8-15; R 8-14
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Kairi Kilp

Eripedagoog
5261209
kairi.kilp@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-T 8.00-14.30 (algklasside maja); K-N 8.00-14.30 (peamaja); R 8.00-13.00

Mariina Kuuseoja

Logopeed

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Jaanika Sepp

Sotsiaalpedagoog
56774333
jaanika.sepp@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

peamajas:
E 8.30-15.30 T 9.00-16 K 8.00-12 N 9.00-16 R 8.30-14
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Ene Mitt

Abiõpetaja
enem@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Astrida Tisler

Abiõpetaja
astrida.tisler@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Maila Savi

Tugiisik
maila.savi@kose.edu.ee


Lumme Väli

Tugiisik
lumme.vali@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale N 13.00-14.00
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Kose Gümnaasium

Üldinfo
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.