Kose Gümnaasium

Üldinfo
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Haldustalitus Õppeosakond Tugikeskus

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Martin Medar

Direktor
Majanduse alused
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14-15:40

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 12:55 - 13:40

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Käsitöö ja kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R: 15:50 - 16:35

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40
Õpetajad (67)

Timofey Abuchev

Inglise keel
timofey.abuchev@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14 - 15:40

Monika Aljas

Matemaatika

monika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Ave Altmets

Rütmika
Väikeklasside õpetaja
ave.altmets@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 13:50 - 14:35

Inge Andresen

Keemia

inge.andresen@kose.edu.ee


Lea Danilova

Matemaatika
lea@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 15:50 - 16:35

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 12:55 - 13:40

Anvar Hansson

Tehnoloogiaõpetus
anvar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 15:50 - 16:35

Maarika Harmipaik

Klassiõpetus
maarika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 12:55 - 13:40

Angela Heinsaar-Talimaa

Eesti keel ja kirjandus

angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Ene Hiietam

Eesti keel
ene.hiietam@kose.edu.ee


Jaanus Jaago

Sissejuhatus päästealasse


Kristel Jaska

Loodusained

kristel.jaska@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14 - 15:40

Vaike Juursalu

Vene keel
vaike@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 14 - 14:45
K:14 - 14:45

Ann Järvsoo

Käsitöö ja kodundus
ann.jarvsoo@kose.edu.ee


Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Moonika Kallas

Kehaline kasvatus

moonika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R: 14:55 - 15:40

Annika Kannenberg

Inimeseõpetus
annika.kannenberg@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Epp Kevvai

Käsitöö ja kodundus
epp.kevvai@kose.edu.ee


Mare Kivistik

Ajalugu
mare@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Anne Kruuse

Muusika
anne@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14 - 14:45
K: 14:55 - 15:40

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T-N: 10 - 15:30
R: 8:30 - 15:30

Annika Kupper

Loodusained
Keemia

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Toomas Kutsar

Riigikaitse

toomas.kutsar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:



Siiri-Külli Kärner

Eesti keel
Klassiõpetus
siiri.karner@kose.edu.ee


Merje Laur

Käsitöö ja kodundus
Klassiõpetus
merje.laur@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 13 -14:45

Leila Lehtmets

Klassiõpetus
leila.lehtmets@kose.edu.ee


Mairi Lember

Eesti keel ja kirjandus
mairi@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14 - 14:45

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Natalja Liit

Eesti keel ja kirjandus

natalja.liit@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14 - 14:45

Grete Lipp

Klassiõpetus
grete.lipp@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 12:55 - 13:40

Eelika Lüll

Inglise keel
Bioloogia
eelika.lyll@kose.edu.ee


Alla Masing

Vene keel
alla@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K-N: 13:05 - 13:50

Margus Matiisen

Kehaline kasvatus
margus@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14:55 - 15:40

Martin Medar

Direktor
Majanduse alused
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14-15:40

Signe Mirka

Klassiõpetus
signe.mirka@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 12:55 - 13:40

Sander Mölder

Kehaline kasvatus
Inglise keel

sander.molder@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Käsitöö ja kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R: 15:50 - 16:35

Anna Nazarenko

Vene keel
anna.nazarenko@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14:55 - 15:40

Ave Oja

Eesti keel ja kirjandus
ave@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Astrid Ojasoon

Ühiskonnaõpetus
Ajalugu
astrid.ojasoon@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:00 - 14:45

Moonika Oll

Uurimistöö alused
Ajalugu
moonika.oll@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:45 - 15:40

Nella Ploovits

Inglise keel
nella@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14 - 14:45

Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Matemaatika
Info- ja haridustehnoloog
natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee


Tiia Puistama

Inglise keel
tiia@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 12 - 14

Marju Pärn

Klassiõpetus
marju@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 12:55 - 13:40

Laine Põldaru

Klassiõpetus
laine.poldaru@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 13:50 - 14:35

Pille Rask

Klassiõpetus
pille.rask@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Kairi Rebane

Inglise keel

kairi.rebane@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14:55 - 15:40

Rassel Saluste

Kehaline kasvatus
rassel.saluste@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 13:50 - 14:35

Heli Sepp

Muusika
helis@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 15:50 - 16:35

Ruslan Seredjuk

Inglise keel
ruslan.seredjuk@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Astrid Sildnik

Väikeklasside õpetaja
astrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Cathy Sildver

Arendusjuht
Projektijuhtimine
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee


Kai Tammik

Rütmika
Inglise keel
kai@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 12:55 - 13:40

Katrin Taniste

Loovtöö alused
Ajalugu
Inimeseõpetus
katrin.taniste@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 13:05 - 13:50

Sille Tekku

Loodusained
sille.tekku@kose.edu.ee


Rein Tint

Bioloogia
rein@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 14:55 - 15:40

Janne Toomet

Matemaatika
janne.toomet@kose.edu.ee


Sirje Truuväärt

Klassiõpetus
sirje@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 12:55 - 13:40

Helen Tuisk

Kehaline kasvatus
Klassiõpetus
helen.tuisk@kose.edu.ee


Epp Tähe

Loodusõpetus
Geograafia
epp@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 14 - 14:45

Liina Urgas

Matemaatika
liina@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Kadri Uustalu

Kunst arvutis
Kunstiõpetus
kadri@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R: 14 - 14:45

Riina Vainu

Klassiõpetus

riina.vainu@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R: 12:55 - 13:40

Anneli Veinberg

Muusika
anneli.veinberg@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 13:00 - 14:30

Inge Vestrik

Matemaatika
inge.vestrik@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee

Haldustalitus (17)

Kaide Meerits

Vanemadministraator
55512159
kaide.meerits@kose.edu.ee


Hanna-Britt Allas

Administraator


Ingrit Allas

Koolisöökla juhataja
ingrit.allas@gmail.com


Õnne Andreas

Koristaja


Kaja Andreas

Kokk


Anne Baikova

Koristaja


Merike Kiik

Koristaja


Monika Kink

Kokk


Stella Käen

Koolisöökla peakokk
stella.kaen@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Liilijan Loik

Koristaja


Virge Luht

Köögitööline


Marju Orasi

Koristaja


Jüri Plado

Töömees


Helve Suviste

Koristaja


Viivi Truu

Köögitööline


Janno Tüli

Töömees


Ülle Vandrecht

Koristaja

Õppeosakond (8)

Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
avelin.aljas@kose.edu.ee


Marika Seppi-Tint

Info- ja koolitusspetsialist
marika.tint@kose.edu.ee


Sirje Riitmuru

Raamatukogu juhataja
sirje.riitmuru@kose.edu.ee


Cathy Sildver

Arendusjuht
Projektijuhtimine
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee


Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Matemaatika
Info- ja haridustehnoloog
natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee


Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee


Hanna Riive

Huvijuht
hanna.riive@kose.edu.ee


Birgit Käige

Huvijuht
birgit.kaige@kose.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel, küsimustes palume pöörduda kool [at] kose.edu.ee

Tugikeskus (9)

Maila Jaanits

Sotsiaalpedagoog
55515762
maila.jaanits@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8 - 15

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T-N: 10 - 15:30
R: 8:30 - 15:30

Mariina Kuuseoja

Logopeed

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Katrin Liiv

HEV koordinaator
Loodusõpetus
56202046
katrin.liiv@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 8-15 peamajas; T 11-15 algklasside majas; K 9-15 peamajas; N 8-15 algklasside majas. R 8-14 peamajas

Ene Mitt

Abiõpetaja
enem@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Maila Savi

Tugiisik

maila.savi@kose.edu.ee


Astrida Tisler

Abiõpetaja
astrida.tisler@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Lumme Väli

Tugiisik
lumme.vali@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Kose Gümnaasium

Üldinfo
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.