Kose Gümnaasium

Üldinfo
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Haldustalitus Õppeosakond Tugikeskus

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Martin Medar

Direktor
Majanduse alused
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel martin.medar@kose.edu.ee

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00; N 14.00-15.00; kokkuleppel sirje.hanikat@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Käsitöö ja kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel igal tööpäeval heli@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 15.30-16.15
klassijuhataja töö klassiga R 11.40-12.00

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel sigrid@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 8.00-8.45, T 14.45-15.40 etteteatamisel
klassijuhataja töö klassiga E 10.35
Õpetajad (68)

Timofey Abuchev

Inglise keel
timofey.abuchev@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-15.35
konsultatsioon õpilasele K, N 14.00-15.35
klassijuhataja töö klassiga T 14.00-14.45

Monika Aljas

Matemaatika
monika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-14.45
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45, järelvastamine kokkuleppel

Ave Altmets

Rütmika
Väikeklasside õpetaja
ave.altmets@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-14.30; kokkuleppel ave.altmets@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Inge Andresen

Keemia
inge.andresen@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel K 14.00-16.00
konsultatsioon õpilasele K 14.00-16.00

Lea Danilova

Matemaatika
lea@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.45-15.30 (kokkuleppel)
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00; N 14.00-15.00; kokkuleppel sirje.hanikat@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Anvar Hansson

Tehnoloogiaõpetus
anvar@kose.edu.ee


Maarika Harmipaik

Klassiõpetus
maarika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale N 14.00-15.00; kokkuleppel maarika@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 12.00-13.40
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Angela Heinsaar-Talimaa

Eesti keel ja kirjandus
angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45

Ene Hiietam

Eesti keel
ene.hiietam@kose.edu.ee


Jaanus Jaago

Sissejuhatus päästealasse


Kristel Jaska

Loodusained
kristel.jaska@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel kristel.jaska@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K14.00-14.50 etteteatamisel
klassijuhataja töö klassiga T 14.00-14.45

Vaike Juursalu

Vene keel
vaike@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel vaike@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T alates 14.00
klassijuhataja töö klassiga R 14.00

Ann Järvsoo

Käsitöö ja kodundus
ann.jarvsoo@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel ann.jarvsoo@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 13.30

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel sigrid@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 8.00-8.45, T 14.45-15.40 etteteatamisel
klassijuhataja töö klassiga E 10.35

Moonika Kallas

Kehaline kasvatus
moonika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel moonika@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45
klassijuhataja töö klassiga E 11.40

Annika Kannenberg

Inimeseõpetus
annika.kannenberg@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel annika.kannenberg@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45
klassijuhataja töö klassiga E 10.35

Epp Kevvai

Käsitöö ja kodundus
epp.kevvai@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel eppk@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.45-15.40

Mare Kivistik

Ajalugu
mare@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel mare@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-15.00

Anne Kruuse

Muusika
anne@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel anne@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-15.00
klassijuhataja töö klassiga K 10.35

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Psühholoogi vastuvõtu ajad: E 10.30-15 ja T 10.30-15 peamajas; K 10.30-15 ja N 8.30-15 algklasside majas; R 10.30-14 peamajas
Vastuvõtt lapsevanemale seoses ainetunniga - kokkuleppel kristina.kulagina@kose.edu.ee

Annika Kupper

Loodusained
Keemia

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)


Toomas Kutsar

Riigikaitse

toomas.kutsar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:



Siiri-Külli Kärner

Eesti keel
Klassiõpetus
siiri.karner@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel siiri.karner@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 13.05-13.50

Merje Laur

Käsitöö ja kodundus
Klassiõpetus
merje.laur@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale T 13:00 - 13:45
konsultatsioon õpilasele N; R 13:00 - 13:45
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Leila Lehtmets

Klassiõpetus
leila.lehtmets@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E 11.45-12.45
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Mairi Lember

Eesti keel ja kirjandus
mairi@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel mairi@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 14.00-14.45

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Natalja Liit

Eesti keel ja kirjandus
natalja.liit@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel natalja.liit@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-16.00
klassijuhataja töö klassiga T 14.00

Grete Lipp

Klassiõpetus
grete.lipp@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 12:55 - 13:40

Eelika Lüll

Inglise keel
Bioloogia
eelika.lyll@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel eelika.lyll@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 14.00-15.00

Alla Masing

Vene keel
alla@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel alla@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45/T, N 13.00-13.50

Margus Matiisen

Kehaline kasvatus
margus@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel margus@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel margus@kose.edu.ee

Martin Medar

Direktor
Majanduse alused
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel martin.medar@kose.edu.ee

Signe Mirka

Klassiõpetus
signe.mirka@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00; kokkuleppel signe.mirka@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Sander Mölder

Inglise keel
Kehaline kasvatus
sander.molder@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel sander.molder@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45 (kokkuleppel)

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Käsitöö ja kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel igal tööpäeval heli@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 15.30-16.15
klassijuhataja töö klassiga R 11.40-12.00

Anna Nazarenko

Vene keel
anna.nazarenko@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel anna.nazarenko@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 14.55-15.40 ja ka kokkuleppel

Ave Oja

Eesti keel ja kirjandus
ave@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel ave@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 14.00-14.45 ja ka kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga N 11.40-12.00

Astrid Ojasoon

Ühiskonnaõpetus
Ajalugu
astrid.ojasoon@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel astrid.ojasoon@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00; K 14.00

Moonika Oll

Uurimistöö alused
Ajalugu
moonika.oll@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel moonika.oll@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.45 ja ka kokkuleppel

Nella Ploovits

Inglise keel
nella@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel nella@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 15.00-16.00

Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Matemaatika
Info- ja haridustehnoloog
natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel natalia.prishvitsyna-merkureva@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-16.00, N kokkuleppel

Tiia Puistama

Inglise keel
tiia@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel tiia@kose.edu.ee

Marju Pärn

Klassiõpetus
marju@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel K 14.00-14.30; kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel marju@kose.edu.ee
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Laine Põldaru

Klassiõpetus
laine.poldaru@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00
konsultatsioon õpilasele E 14.00-15.00
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Pille Rask

Klassiõpetus
pille.rask@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel pille.rask@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 14.00-14.45
klassijuhataja töö klassiga K 14.00

Kairi Rebane

Inglise keel
kairi.rebane@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel kairi.rebane@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.4515.00-16.30

Rassel Saluste

Kehaline kasvatus
rassel.saluste@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel rassel.saluste@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel rassel.saluste@kose.edu.ee
klassijuhataja töö klassiga

Heli Sepp

Muusika
helis@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel helis@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 15.40

Ruslan Seredjuk

Inglise keel
ruslan.seredjuk@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel ruslan.seredjuk@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.55-15.40 kokkuleppel

Astrid Sildnik

Väikeklasside õpetaja
astrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel astrid@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45
klassijuhataja töö klassiga igal tööpäeval

Cathy Sildver

Arendusjuht
Projektijuhtimine
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel cathy.sildver@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel cathy.sildver@kose.edu.ee

Kai Tammik

Rütmika
Inglise keel
kai@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel kai@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00
klassijuhataja töö klassiga E 11.40-12.00

Katrin Taniste

Loovtöö alused
Ajalugu
Inimeseõpetus
katrin.taniste@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel katrin.taniste@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 14.00-14.45
klassijuhataja töö klassiga R 10.35-10.55

Sille Tekku

Loodusained
sille.tekku@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel sille.tekku@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45

Rein Tint

Bioloogia
rein@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 15.30 ja ka kokkuleppel rein@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.55-15.40

Janne Toomet

Matemaatika
janne.toomet@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel janne@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45 kokkuleppel

Sirje Truuväärt

Klassiõpetus
sirje@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-15.00; kokkuleppel sirje@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Helen Tuisk

Kehaline kasvatus
Klassiõpetus
helen.tuisk@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel helen.tuisk@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga igapäevaselt

Epp Tähe

Loodusõpetus
Geograafia
epp@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-14.45 ning kokkuleppel epp@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45 kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga E 11.40 või T 14.55-15.40

Liina Urgas

Matemaatika
liina@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel liina@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.55-15.40
klassijuhataja töö klassiga E 10.35-10.55

Kadri Uustalu

Kunst arvutis
Kunstiõpetus
kadri@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel kadri@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 14.55-15.40

Riina Vainu

Klassiõpetus
riina.vainu@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-14.30; kokkuleppel riina.vainu@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Anneli Veinberg

Muusika
anneli.veinberg@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel anneli.veinberg@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 13.45 - 15.00

Inge Vestrik

Matemaatika
inge.vestrik@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel inge.vestrik@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 14.00-14.45 ja K 14.55-15.40
klassijuhataja töö klassiga N 12.45-13.05 kokkuleppel

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee


Alina Ratušina

Asendusõpetaja
alina.ratusina@kose.edu.ee

Haldustalitus (18)

Kaide Meerits

Vanemadministraator
55512159
kaide.meerits@kose.edu.ee


Hanna-Britt Allas

Administraator


Ingrit Allas

Koolisöökla juhataja
ingrit.allas@gmail.com


Õnne Andreas

Koristaja


Kaja Andreas

Kokk


Anne Baikova

Koristaja


Merike Kiik

Koristaja


Monika Kink

Kokk


Stella Käen

Koolisöökla peakokk
stella.kaen@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Liilijan Loik

Koristaja


Virge Luht

Köögitööline


Marju Orasi

Koristaja


Jüri Plado

Töömees


Helve Suviste

Koristaja


Viivi Truu

Köögitööline


Janno Tüli

Töömees


Ülle Vandrecht

Koristaja


Ester Pääsuke

Koristaja

Õppeosakond (8)

Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
avelin.aljas@kose.edu.ee


Marika Seppi-Tint

Info- ja koolitusspetsialist
marika.tint@kose.edu.ee


Sirje Riitmuru

Raamatukogu juhataja
sirje.riitmuru@kose.edu.ee


Cathy Sildver

Arendusjuht
Projektijuhtimine
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel cathy.sildver@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel cathy.sildver@kose.edu.ee

Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Matemaatika
Info- ja haridustehnoloog
natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel natalia.prishvitsyna-merkureva@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-16.00, N kokkuleppel

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee


Hanna Riive

Huvijuht
hanna.riive@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale T 15.30 ja kokkuleppel hanna.riive@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45 kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga R 14.00-14.45 ja kokkuleppel T 15.00

Birgit Käige

Huvijuht
birgit.kaige@kose.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel, küsimustes palume pöörduda kool [at] kose.edu.ee

Tugikeskus (10)

Katrin Liiv

HEV koordineerija
Loodusõpetus
56202046
katrin.liiv@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

HEV koordinaatori vastuvõtu ajad: E 8-15 peamajas; T 11-15 algklasside majas; K 8-15 peamajas; N 8-15 peamajas; R 8-14 peamajas.
Vastuvõtt lapsevanemale seoses ainetunni/klassiga - kokkuleppel katrin.liiv@kose.edu.ee.
Konsultatsioon õpilasele K 14.00-15.00; klassijuhataja töö klassiga R 14.00

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Psühholoogi vastuvõtu ajad: E 10.30-15 ja T 10.30-15 peamajas; K 10.30-15 ja N 8.30-15 algklasside majas; R 10.30-14 peamajas
Vastuvõtt lapsevanemale seoses ainetunniga - kokkuleppel kristina.kulagina@kose.edu.ee

Maila Jaanits

Sotsiaalpedagoog
55515762
maila.jaanits@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8 - 15

Kairi Kilp

Eripedagoog
5261209
kairi.kilp@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastuvõtuaeg peamajas: K 8-18, N 8-13, R 8-13
Vastuvõtuaeg algklasside majas: E 8-13, T8-18, R 8-13
Vastuvõtule eelregistreerimine: kairi.kilp@kose.edu.ee

Mariina Kuuseoja

Logopeed

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Ene Mitt

Abiõpetaja
enem@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Astrida Tisler

Abiõpetaja
astrida.tisler@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Maila Savi

Tugiisik
maila.savi@kose.edu.ee


Lumme Väli

Tugiisik
lumme.vali@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale N 13.00-14.00
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Kose Gümnaasium

Üldinfo
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.