Meie koolist

Tunnustused

Kose Gümnaasiumi õpilaste ja lastevanemate tunnustamise kord kehtestatakse PGS § 57 ja Haridus– ja teadusministri 09. augusti 2010 määruse
nr 37 „Õpilaste tunnustamise tingimused ja kord” alusel.


MAAKONDLIKE OLÜMPIAADIDE TULEMUSED

Seoses kooli eduka esindamisega 26.01.2021 veebipõhiselt toimunud riikliku emakeele-olümpiaadi piirkonnavoorus avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajatele:

Nooremas kooliastmes

9. koht

LISETTE LEIN

8.a klass

õpetaja Natalja Liit.

Keskmises kooliastmes

4. koht

KADRI KUIVALLIK

10. klass

õpetaja Mairi Lember.

Vanemas kooliastmes

8. koht

JESSICA NIINE

12. klass

õpetaja Ave Oja;

10. koht

MAARJA KOVALEVSKI

12. klass

õpetaja Ave Oja,

12. koht

LISETTE REINS    

12. klass

õpetaja Ave Oja;

13. koht

BIRGIT VAINU

12. klass

õpetaja Ave Oja.

Suur tänu jõuetekohase osalemise eest:

JOHANNA LOKOTAR

7.a klass;

ANNABEL SLENG

7.a klass;

LIISA MII TEEÄÄR

7.a klass;

JOANNA MARIE KIISON

7.c klass;

ALARI ALTJÕE

8.a klass;

KRISTEL LIIV

8.b klass;

KEILY VÄHI

8.b klass;

ELIISABET FILATOV

9.a klass;

KIRKE SAVITSCH

9.a klass;

GRETE KROON

9.a klass;

JOHANNES LOKOTAR

9.c klass;

KARL GERHARD KEVVAI

10. klass;

MARJA LIINA SOASEPP

10. klass;

RII TARTU

10. klass;

ELERIIN TORJUS

10. klass;

RENATE ALJAS

11.a klass;

LAURA LOKOTAR

11.b klass;

LIIA REILJAN

11.b klass;

RIIA REILJAN

11.b klass;

 

Õpilasi juhendavad õpetajad Natalja Liit, Angela Heinsaar-Talimaa Ave Oja ja Mairi Lember.

 

27.01.2021 veebipõhiselt toimunud riikliku matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajatele:

7. klasside arvestuses (60 osalejat)

11.-12. koht

VIKTORIA  KHRAMOVA

7.b klass

õpetaja Liina Urgas;

14.-17. koht

KARL HENDRIK  KÕIVA

7.a klass

õpetaja Liina Urgas.

8. klasside arvestuses (56 osalejat)

5.-7. koht

ALARI  ALTJÕE

8.a klass

õpetaja Monika Aljas;

8. koht

CHRISTOFER  TOOM

8.a klass

õpetaja Monika Aljas.

9. klasside arvestuses (60 osalejat)

4.-7. koht

TRISTJAN  LUTTER

9.c klass

õpetaja Inge Vestrik;

12.-14. koht

ELIISABET  FILATOV

9.a klass

õpetaja Inge Vestrik.

12. klasside arvestuses (18 osalejat)

7.-8. koht

MAARJA KOVALEVSKI

12. klass

 õpetaja Natalia Prishvitsyna-Merkureva.

Suur tänu jõuetekohase osalemise eest:

HEINRICH TAMMISTE

9.b klass

õpetaja Inge Vestrik.

 

30.01.2021 veebipõhiselt toimunud riikliku bioloogia-olümpiaadi piirkonnavoorus avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajatele:

 

3. koht

11. klasside arvestuses

gümnaasiumiastme üldarvestuses (42 osalejat).

9. koht

DIANA ANNUK

11.a klass

õpetaja Rein Tint;

5. koht

12. klasside arvestuses

gümnaasiumiastme üldarvestuses (42 osalejat).

15. koht

LISETTE REINS

12. klass

õpetaja Rein Tint;

8. klasside arvestuses (45 osalejat)

9. koht

LISETTE LEIN

8.a klass

õpetaja Rein Tint;

9. klasside arvestuses (65 osalejat)

11. koht

TRISTJAN  LUTTER

9.c klass

õpetaja Eelika Lüll;

13. koht

KAYLA JONNA POST

9.b klass

õpetaja Eelika Lüll.

13. koht

12. klasside arvestuses

gümnaasiumiastme üldarvestuses (42 osalejat).

29. koht

MAARJA KOVALEVSKI

12. klass

õpetaja Rein Tint.

Suur tänu jõuetekohase osalemise eest:

KRISTEL LIIV

8.b klass;

ELIISABET FILATOV

9.a klass;

JAAGUP KUUSKLA

9.a klass;

JOHANNES LOKOTAR

9.c klass.

 

08.02-12.02.2021 distantsversioonis toimunud maakondlikul 3. klasside õpioskuste ainepäevadel avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajatele:

 

LAURA MIHKELSON

3.a klass

õpetaja Sirje Hanikat;

KARL TRISTEN VOSS

3.a klass

õpetaja Sirje Hanikat;

KATRENA KRUUSEMENT

3.b klass

õpetaja Signe Mirka.

 

Parimaid välja ei  selgitatud, pakuti väljakutset ja huvitavaid ülesandeid.

 

 

05.02.2021 elektroonses ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajale:

 

3. koht

JOHANNES LOKOTAR

9.c klass

pääses II vooru üleriigilise punktiarvestuse alusel;

4. koht

ELEONORA PADAM

9.a klass

pääses II vooru üleriigilise punktiarvestuse alusel;

6. koht

EMILY TIKA

9.a klass

pääses II vooru üleriigilise punktiarvestuse alusel;

9. koht

TRISTJAN LUTTER

9.c klass;

22. koht

JAAGUP KUUSKLA

9.a klass;

27. koht

HEINRICH TAMMISTE

9.b klass.

 

esindamisega 09.02.2021 veebipõhiselt toimunud geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajale:

 

8. klasside  arvestuses (53 osalejat)

4. koht

HENRI JÕGISO

8.a klass;

5. koht

ALARI ALTJÕE

8.a klass;

11. koht

LISETTE LEIN

8.a klass.

9. klasside arvestuses (72 osalejat)

5. koht

JOHANNES LOKOTAR

9.c klass;

31. koht

TRISTJAN LUTTER

9.c klass.

Õpilasi juhendab õpetaja Epp Tähe.


 

vabariiklikul luulekonkursil “Minu Eestimaa” avaldan

KIITUST

alljärgnevale õpilasele ja tema õpetajale:

 

8. klasside  arvestuses (laekus 96 luuletust)

2. koht

SANDER SISAS

8.a klass.

 

Õpilasi juhendab õpetaja Ave Oja.

Konkursile laekus 586 luuletust 62 koolist.
 


Ajalugu

Tunnustatud õpetajad

Heli Sepp - Kose valla tänuplaat 2007. aastal ja 2009. aastal; Kose valla teeneteplaat 2011; Harjumaa Kultuurkapitali aastapreemia 2017. aastal; Harjumaa Kultuuripärl 2019. aastal

Kärt Matiisen - Professor Gerhard Rägo nimelise mälestusmedali laureaat 2014. aastal; Parim gümnaasiumiõpetaja 2015. aastal

Lea Danilova - Kose valla teeneteplaat 2014. aastal

Rein Tint - Kose valla teeneteplaat 2013. aastal

Moonika Kallas - Kose valla parim sportlane 2011. aastal

Anne Kruuse - Kose valla tänuplaat 2010. aastal ja 2011. aastal; Kose valla teeneteplaat 2012. aastal

Sirje Hanikat - Aasta klassiõpetaja vabariiklik nominent 2015. aastal; 

 

MAAKONDLIKE OLÜMPIAADIDE TULEMUSED

Seoses kooli eduka esindamisega 26.01.2021 veebipõhiselt toimunud riikliku emakeele-olümpiaadi piirkonnavoorus avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajatele:

 

Õpilasi juhendavad õpetajad Natalja Liit, Angela Heinsaar-Talimaa Ave Oja ja Mairi Lember.

 

27.01.2021 veebipõhiselt toimunud riikliku matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajatele:

7. klasside arvestuses (60 osalejat)

11.-12. koht

VIKTORIA  KHRAMOVA

7.b klass

õpetaja Liina Urgas;

14.-17. koht

KARL HENDRIK  KÕIVA

7.a klass

õpetaja Liina Urgas.

8. klasside arvestuses (56 osalejat)

5.-7. koht

ALARI  ALTJÕE

8.a klass

õpetaja Monika Aljas;

8. koht

CHRISTOFER  TOOM

8.a klass

õpetaja Monika Aljas.

9. klasside arvestuses (60 osalejat)

4.-7. koht

TRISTJAN  LUTTER

9.c klass

õpetaja Inge Vestrik;

12.-14. koht

ELIISABET  FILATOV

9.a klass

õpetaja Inge Vestrik.

12. klasside arvestuses (18 osalejat)

7.-8. koht

MAARJA KOVALEVSKI

12. klass

 õpetaja Natalia Prishvitsyna-Merkureva.

Suur tänu jõuetekohase osalemise eest:

HEINRICH TAMMISTE

9.b klass

õpetaja Inge Vestrik.

 

30.01.2021 veebipõhiselt toimunud riikliku bioloogia-olümpiaadi piirkonnavoorus avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajatele:

 

3. koht

11. klasside arvestuses

gümnaasiumiastme üldarvestuses (42 osalejat).

9. koht

DIANA ANNUK

11.a klass

õpetaja Rein Tint;

5. koht

12. klasside arvestuses

gümnaasiumiastme üldarvestuses (42 osalejat).

15. koht

LISETTE REINS

12. klass

õpetaja Rein Tint;

8. klasside arvestuses (45 osalejat)

9. koht

LISETTE LEIN

8.a klass

õpetaja Rein Tint;

9. klasside arvestuses (65 osalejat)

11. koht

TRISTJAN  LUTTER

9.c klass

õpetaja Eelika Lüll;

13. koht

KAYLA JONNA POST

9.b klass

õpetaja Eelika Lüll.

13. koht

12. klasside arvestuses

gümnaasiumiastme üldarvestuses (42 osalejat).

29. koht

MAARJA KOVALEVSKI

12. klass

õpetaja Rein Tint.

Suur tänu jõuetekohase osalemise eest:

KRISTEL LIIV

8.b klass;

ELIISABET FILATOV

9.a klass;

JAAGUP KUUSKLA

9.a klass;

JOHANNES LOKOTAR

9.c klass.

 

08.02-12.02.2021 distantsversioonis toimunud maakondlikul 3. klasside õpioskuste ainepäevadel avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajatele:

 

LAURA MIHKELSON

3.a klass

õpetaja Sirje Hanikat;

KARL TRISTEN VOSS

3.a klass

õpetaja Sirje Hanikat;

KATRENA KRUUSEMENT

3.b klass

õpetaja Signe Mirka.

 

Parimaid välja ei  selgitatud, pakuti väljakutset ja huvitavaid ülesandeid.

 

 

05.02.2021 elektroonses ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajale:

 

3. koht

JOHANNES LOKOTAR

9.c klass

pääses II vooru üleriigilise punktiarvestuse alusel;

4. koht

ELEONORA PADAM

9.a klass

pääses II vooru üleriigilise punktiarvestuse alusel;

6. koht

EMILY TIKA

9.a klass

pääses II vooru üleriigilise punktiarvestuse alusel;

9. koht

TRISTJAN LUTTER

9.c klass;

22. koht

JAAGUP KUUSKLA

9.a klass;

27. koht

HEINRICH TAMMISTE

9.b klass.

 

esindamisega 09.02.2021 veebipõhiselt toimunud geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajale:

 

8. klasside  arvestuses (53 osalejat)

4. koht

HENRI JÕGISO

8.a klass;

5. koht

ALARI ALTJÕE

8.a klass;

11. koht

LISETTE LEIN

8.a klass.

9. klasside arvestuses (72 osalejat)

5. koht

JOHANNES LOKOTAR

9.c klass;

31. koht

TRISTJAN LUTTER

9.c klass.

Õpilasi juhendab õpetaja Epp Tähe.


 

vabariiklikul luulekonkursil “Minu Eestimaa” avaldan

KIITUST

alljärgnevale õpilasele ja tema õpetajale:

 

8. klasside  arvestuses (laekus 96 luuletust)

2. koht

SANDER SISAS

8.a klass.

 

Õpilasi juhendab õpetaja Ave Oja.

Konkursile laekus 586 luuletust 62 koolist.
 


Ajalugu

Tunnustatud õpetajad

Heli Sepp - Kose valla tänuplaat 2007. aastal ja 2009. aastal; Kose valla teeneteplaat 2011; Harjumaa Kultuurkapitali aastapreemia 2017. aastal; Harjumaa Kultuuripärl 2019. aastal

Kärt Matiisen - Professor Gerhard Rägo nimelise mälestusmedali laureaat 2014. aastal; Parim gümnaasiumiõpetaja 2015. aastal

Lea Danilova - Kose valla teeneteplaat 2014. aastal

Rein Tint - Kose valla teeneteplaat 2013. aastal

Moonika Kallas - Kose valla parim sportlane 2011. aastal

Anne Kruuse - Kose valla tänuplaat 2010. aastal ja 2011. aastal; Kose valla teeneteplaat 2012. aastal

Sirje Hanikat - Aasta klassiõpetaja vabariiklik nominent 2015. aastal; 

 

Nooremas kooliastmes

9. koht

LISETTE LEIN

8.a klass

õpetaja Natalja Liit.

Keskmises kooliastmes

4. koht

KADRI KUIVALLIK

10. klass

õpetaja Mairi Lember.

Vanemas kooliastmes

8. koht

JESSICA NIINE

12. klass

õpetaja Ave Oja;

10. koht

MAARJA KOVALEVSKI

12. klass

õpetaja Ave Oja,

12. koht

LISETTE REINS    

12. klass

õpetaja Ave Oja;

13. koht

BIRGIT VAINU

12. klass

õpetaja Ave Oja.

Suur tänu jõuetekohase osalemise eest:

JOHANNA LOKOTAR

7.a klass;

ANNABEL SLENG

7.a klass;

LIISA MII TEEÄÄR

7.a klass;

JOANNA MARIE KIISON

7.c klass;

ALARI ALTJÕE

8.a klass;

KRISTEL LIIV

8.b klass;

KEILY VÄHI

8.b klass;

ELIISABET FILATOV

9.a klass;

KIRKE SAVITSCH

9.a klass;

GRETE KROON

9.a klass;

JOHANNES LOKOTAR

9.c klass;

KARL GERHARD KEVVAI

10. klass;

MARJA LIINA SOASEPP

10. klass;

RII TARTU

10. klass;

ELERIIN TORJUS

10. klass;

RENATE ALJAS

11.a klass;

LAURA LOKOTAR

11.b klass;

LIIA REILJAN

11.b klass;

RIIA REILJAN

11.b klass;