Jõulu tervitus

Loomise kuupäev 21.12.2022

Hea koolipere!

Täna on lõppeva aasta viimane koolipäev ja ka talvine pööripäev. See on aasta kõige lühem päev. Toomapäeva uskumustesse ja kombestikku kuuluvad kujutelmad kõige pimedamast ajast pöördest valguse suunas. Tänasest hakkab päev taas pikenema!

Soovin teid kõiki tänada, sest olete olnud väga toetavad. Pean silmas eeskätt peamajas toimuvaid ehitustöid, mille tõttu peavad nii õpilased kui ka kooli töötajad iga päev käima ümber koolimaja kordades rohkem kui eelnevatel aastatel kokku. Igas päevas on olnud midagi uut ja te olete suutnud sellele koheselt reageerida. Tänan teid, et pingutame kõik koos selle nimel, et meie majas õpitingimused ja koolikeskkond muutuksid veelgi paremaks.

Soovin sel rõõmsal tänutundest tulvil pühade ajal tänada kõiki armsaid õpilasi, õpetajaid, töötajaid ja lapsevanemaid.

Südamlikku ja pidulikku pühadeaega teile kõigile.

Kohtumiseni 9.jaanuaril 2023

Tervitades