Kose Gümnaasium

Общая информация

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Haldustalitus Персонал Tugikeskus

Должность
 
Администрация (4)

Martin Medar

Директор
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Время приема:

K: 14-15:40

Sirje Hanikat

Klassiõpetus
Õppejuht algkoolis
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Время приема:

N: 12:55 - 13:40

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
55515763
heli@kose.edu.ee

Время приема:

R: 15:50 - 16:35

Sigrid Kaju

Füüsika gümnaasiumis
Õppejuht
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Время приема:

K: 14:55 - 15:40
Учителя (56)

Sirje Hanikat

Klassiõpetus
Õppejuht algkoolis
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Время приема:

N: 12:55 - 13:40

Sigrid Kaju

Füüsika gümnaasiumis
Õppejuht
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Время приема:

K: 14:55 - 15:40

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahendite koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Mare Kivistik

История
mare@kose.edu.ee

Время приема:

K: 14:55 - 15:40

Nella Ploovits

Inglise keel
nella@kose.edu.ee

Время приема:

T: 14 - 14:45

Epp Kevvai

Kodundus
Tütarlaste käsitöö
eppk@kose.edu.ee

Время приема:

K: 15:50 - 16:35

Inge Vestrik

Математика
inge.vestrik@kose.edu.ee

Время приема:

K: 14:55 - 15:40

Moonika Oll

История
moonika.oll@kose.edu.ee

Время приема:

K: 14:45 - 15:40

Rein Tint

Bioloogia
rein@kose.edu.ee

Время приема:

N: 14:55 - 15:40

Anne Kruuse

Muusika
anne@kose.edu.ee

Время приема:

T: 14 - 14:45
K: 14:55 - 15:40

Liina Urgas

Математика
liina@kose.edu.ee

Время приема:

K: 14:55 - 15:40

Margus Matiisen

Kehaline kasvatus
margus@kose.edu.ee

Время приема:

T: 14:55 - 15:40

Epp Tähe

Geograafia
Loodusõpetus
epp@kose.edu.ee

Время приема:

N: 14 - 14:45

Mairi Lember

Eesti keel ja kirjandus
mairi@kose.edu.ee

Время приема:

T: 14 - 14:45

Kärt Matiisen

Математика
kmat@kose.edu.ee

Время приема:

E: 14:55 - 15:40

Astrid Sildnik

Väikeklasside õpetaja
astrid@kose.edu.ee

Время приема:

E: 14 - 14:45

Tiia Puistama

Inglise keel
tiia@kose.edu.ee

Время приема:

K: 12 - 14

Rassel Saluste

Kehaline kasvatus
rassel.saluste@kose.edu.ee

Время приема:

N: 13:50 - 14:35

Laine Põldaru

Klassiõpetus
laine.poldaru@kose.edu.ee

Время приема:

N: 13:50 - 14:35

Kai Tammik

Klassiõpetus
kai@kose.edu.ee

Время приема:

E: 12:55 - 13:40

Marju Pärn

Klassiõpetus
marju@kose.edu.ee

Время приема:

N: 12:55 - 13:40

Sirje Truuväärt

Klassiõpetus
sirje@kose.edu.ee

Время приема:

E: 12:55 - 13:40

Vaike Juursalu

Vene keel
vaike@kose.edu.ee

Время приема:

N: 14 - 14:45
K:14 - 14:45

Lea Danilova

Loodusained
Математика
lea@kose.edu.ee

Время приема:

N: 15:50 - 16:35

Kadri Uustalu

Insenerigraafika
Kunstiõpetus
Uurimistöö alused
kadri@kose.edu.ee

Время приема:

R: 14 - 14:45

Anvar Hansson

Tehnoloogiaõpetus
anvar@kose.edu.ee

Время приема:

K: 15:50 - 16:35

Alla Masing

Vene keel
alla@kose.edu.ee

Время приема:

K-N: 13:05 - 13:50

Heli Sepp

Muusika
helis@kose.edu.ee

Время приема:

K: 15:50 - 16:35

Ruslan Seredjuk

Inglise keel
ruslan.seredjuk@kose.edu.ee

Время приема:

E: 14 - 14:45

Timofey Abuchev

Inglise keel
timofey.abuchev@kose.edu.ee

Время приема:

K: 14 - 15:40

Ave Oja

Eesti keel ja kirjandus
ave@kose.edu.ee

Время приема:

K: 14:55 - 15:40

Annika Kannenberg

Inimeseõpetus
annika.kannenberg@kose.edu.ee

Время приема:

K: 14:55 - 15:40

Katrin Taniste

История
Loovtöö alused
katrin.taniste@kose.edu.ee

Время приема:

N: 13:05 - 13:50

Signe Mirka

Klassiõpetus
signe.mirka@kose.edu.ee

Время приема:

N: 12:55 - 13:40

Astrid Ojasoon

История
Toidutehnoloogia
Ühiskonnaõpetus
astrid.ojasoon@kose.edu.ee

Время приема:

K: 14:00 - 14:45

Maarika Harmipaik

Klassiõpetus
maarika@kose.edu.ee

Время приема:

K: 12:55 - 13:40

Riina Vainu

Klassiõpetus

riina.vainu@kose.edu.ee

Время приема:

R: 12:55 - 13:40

Ave Altmets

Väikeklasside õpetaja
ave.altmets@kose.edu.ee

Время приема:

K: 13:50 - 14:35

Anneli Veinberg

Muusika
anneli.veinberg@kose.edu.ee

Время приема:

T: 13 - 14:30

Angela Heinsaar-Talimaa

Eesti keel ja kirjandus

angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee

Время приема:

E: 14 - 14:45

Svetlana Šutova

Rütmika
Vene keel
svetlana.sutova@kose.edu.ee

Время приема:

T: 14:55 - 15:40

Kadri Pulk

Bioloogia
Математика
kadri.pulk@kose.edu.ee

Время приема:

E: 14 - 14:45

Grete Lipp

Klassiõpetus
Inglise keel

grete.lipp@kose.edu.ee

Время приема:

E: 12:55 - 13:40

Kairi Rebane

Inglise keel

kairi.rebane@kose.edu.ee

Время приема:

E: 14:55 - 15:40

Moonika Kallas

Kehaline kasvatus

moonika@kose.edu.ee

Время приема:

R: 14:55 - 15:40

Monika Aljas

Математика

monika@kose.edu.ee

Время приема:

E: 14 - 14:45

Toomas Kutsar

Riigikaitse

toomas.kutsar@kose.edu.ee

Время приема:



Merje Laur

Klassiõpetus

merje.laur@kose.edu.ee

Время приема:

T: 13 -14:45

Kristel Jaska

Loodusained

kristel.jaska@kose.edu.ee

Время приема:

T: 14 - 15:40

Inge Andresen

Keemia

inge.andresen@kose.edu.ee


Natalja Liit

Eesti keel ja kirjandus

natalja.liit@kose.edu.ee

Время приема:

T: 14 - 14:45

Pille Rask

Klassiõpetus
Математика
pille.rask@kose.edu.ee

Время приема:

E: 14 - 14:45

Sander Mölder

Kehaline kasvatus
Inglise keel

sander.molder@kose.edu.ee

Время приема:

E: 14 - 14:45

Kristel Aalbok

Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Laborant looduslaboris


Kristi Arusoo

Klassiõpetus

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)


Annika Kupper

Loodusained
Keemia

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)

Время приема:

E: 14 - 14:45
Haldustalitus (16)

Kaide Meerits

Vanemadministraator
55512159
kaide.meerits@kose.edu.ee


Ingrit Allas

Koolisöökla juhataja
ingrit.allas@gmail.com


Stella Käen

Koolisöökla peakokk
stella.kaen@gmail.com


Jüri Plado

Töömees


Janno Tüli

Töömees


Virge Luht

Köögitööline


Viivi Truu

Köögitööline


Õnne Andreas

Koristaja


Anne Baikova

Koristaja


Liilijan Loik

Koristaja


Marju Orasi

Koristaja


Marje Sleng

Koristaja


Helve Suviste

Koristaja


Monika Kink

Kokk


Kaja Andreas

Kokk


Ene Žimmermann

Köögitööline

Персонал (6)

Sirje Riitmuru

Raamatukogu juhataja
sirje.riitmuru@kose.edu.ee


Marika Seppi-Tint

Info- ja koolitusspetsialist
marika.tint@kose.edu.ee


Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
avelin.aljas@kose.edu.ee


Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Info- ja haridustehnoloog

natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee


Birgit Käige

Huvijuht
birgit.kaige@kose.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel, küsimustes palume pöörduda www.kool [at] kose.edu.ee


Cathy Sildver

Менеджер по развитию
cathy.sildver@kose.edu.ee

Tugikeskus (9)

Katrin Liiv

Sotsiaalpedagoog
56202046
katrin.liiv@kose.edu.ee

Время приема:

E-T: 8 - 16
K-N: 8 - 15

Maila Jaanits

Sotsiaalpedagoog
55515762
maila.jaanits@kose.edu.ee

Время приема:

E-R: 8 - 15

Kristina Kulagina

Psühholoog
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Время приема:

T-N: 10 - 15:30
R: 8:30 - 15:30

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahendite koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Ene Mitt

Abiõpetaja
enem@kose.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Mariina Kuuseoja

Logopeed

Время приема:

Kokkuleppel

Lumme Väli

Tugiisik
lumme.vali@kose.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Astrida Tisler

Abiõpetaja
astrida.tisler@kose.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Maila Savi

Tugiisik

maila.savi@kose.edu.ee

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Kose Gümnaasium

Общая информация

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.