Kose Gümnaasium

Общая информация

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Haldustalitus Персонал Tugikeskus

Должность
 
Администрация (4)

Martin Medar

Direktor
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
Majanduse alused
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 15.00-17.00
konsultatsioon õpilasele K 15.00-17.00

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E-N 8.00-15.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppelkonsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40 (eelneval kokkuleppel)

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Tööõpetus
Kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale igal tööpäeval, vajalik eelnev registreerimine heli@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 15.30 - 16.30
klassijuhataja töö klassiga reedel 13.30 - 14.00

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
Uurimistöö alused
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E-R 8.00-16.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E-R 8.00, K 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga N 11.40-12.00
Учителя (78)

Timofey Abuchev

Inglise keel
timofey.abuchev@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale N 8.tund, kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 7. ja 8. tund, kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga T 10.35

Monika Aljas

Математика
monika@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00 ja muul ajal eelneval kokkuleppel

Ave Altmets

Rütmika
Väikeklasside õpetaja
ave.altmets@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga E-R 11.40-12.00

Inge Andresen

Keemia
inge.andresen@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 14.00 (eelneval kokkuleppel)

Lea Danilova

Математика
lea@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E-N 8.00-15.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppelkonsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40 (eelneval kokkuleppel)

Anvar Hansson

Tehnoloogiaõpetus
anvar@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Maarika Harmipaik

Klassiõpetus
maarika@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00 - 14.00

Angela Heinsaar-Talimaa

Eesti keel ja kirjandus
angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T ja N 14.00-14.45

Ene Hiietam

Eesti keel
ene.hiietam@kose.edu.ee


Jaanus Jaago

Sissejuhatus päästealasse

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele eelneval kokkuleppel

Kristel Jaska

Loodusained
kristel.jaska@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00-15.40 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga E 10.35-10.55

Vaike Juursalu

Vene keel
vaike@kose.edu.ee

Время приема:

eelneval kokkuleppel E,T,N alates 15.00
konsultatsioon õpilasele T 13.05

Moonika Kallas

Kehaline kasvatus
moonika@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R 15 00
klassijuhataja töö klassiga K 12.45- 13.05

Annika Kannenberg

Psühholoogia
Eesti keel
Inimeseõpetus
annika.kannenberg@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14:00-14:45
klassijuhataja töö klassiga E kell 10.35

Mare Kivistik

История
mare@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Время приема:

Psühholoogi vastuvõtu ajad:
E 09.15-13.00 (algklasside majas) 13.00-15.00 (suures majas) T 09.15-15.00 (suures majas) K 09.15-14.00 (algklasside majas) N 09.15-15.00 (suures majas) R 09.00-15.00 (telefoni-ja veebinõustamised).
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Annika Kupper

Loodusained
Keemia

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)


Toomas Kutsar

Riigikaitse
toomas.kutsar@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Siiri-Külli Kärner

Eesti keel
Kunstiõpetus
siiri.karner@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-14.45 (eelneval kokkuleppel)

Merje Laur

Kunstiõpetus
Klassiõpetus
merje.laur@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N12.00 - 14. 00 ja R 13.00 - 14.00

Leila Lehtmets

Klassiõpetus
leila.lehtmets@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Mairi Lember

Eesti keel ja kirjandus
mairi@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00-16.00

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Natalja Liit

Eesti keel ja kirjandus
natalja.liit@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00-16.00
klassijuhataja töö klassiga E 10.35

Eelika Lüll

Terviseedendus ja treening
Loodusained
Inglise keel
eelika.lyll@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.45 - 15.30
klassijuhataja töö klassiga E 12.45-13.05

Alla Masing

Vene keel
alla@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele eelneval kokkuleppel

Margus Matiisen

Kehaline kasvatus
margus@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel margus@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel margus@kose.edu.ee

Martin Medar

Direktor
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
Majanduse alused
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 15.00-17.00
konsultatsioon õpilasele K 15.00-17.00

Signe Mirka

Klassiõpetus
signe.mirka@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 12.00 - 13.00

Sander Mölder

Ujumine
Kehaline kasvatus
Inglise keel
sander.molder@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.55 - 15.40
konsultatsioon õpilasele E 14.55 - 15.40

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Tööõpetus
Kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale igal tööpäeval, vajalik eelnev registreerimine heli@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 15.30 - 16.30
klassijuhataja töö klassiga reedel 13.30 - 14.00

Anna Nazarenko

Vene keel
anna.nazarenko@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale T 14.00-14.45 (eelneval kokkuleppel)
konsultatsioon õpilasele N 14.00-14.45 (eelneval kokkuleppel)

Ave Oja

Meediaõpetus
Eesti keel ja kirjandus
ave@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.45-16.00

Astrid Ojasoon

Õiguse alused
Ühiskonnaõpetus
История
astrid.ojasoon@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00- vastavalt õpilase vajadusele

Moonika Oll

Uurimistöö alused
История
moonika.oll@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R kell 14.00-14.45

Nella Ploovits

Inglise keel
nella@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00 ja muul ajal eelneval kokkuleppel

Tiia Puistama

Inglise keel
tiia@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel tiia@kose.edu.ee

Marju Pärn

Klassiõpetus
marju@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00 - 13.45 või kokkuleppel

Laine Põldaru

Klassiõpetus
laine.poldaru@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale N 15.00-15.45
konsultatsioon õpilasele N 13.50-14.35

Pille Rask

Tööõpetus
Математика
pille.rask@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele

Kairi Rebane

Inglise keel
kairi.rebane@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00-15.30

Rassel Saluste

Ujumine
Kehaline kasvatus
rassel.saluste@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 13:05-13:50

Heli Sepp

Muusika
helis@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 15.00 eelneval kokkuleppel

Ruslan Seredjuk

Inglise keel
ruslan.seredjuk@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 15.00

Astrid Sildnik

Väikeklasside õpetaja
Eesti keel
Saksa keel
astrid@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00-15.00
klassijuhataja töö klassiga E-R

Cathy Sildver

Arendusjuht
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel vastuvõtt lapsevanemale E-R 8.00-16.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga K 10.35

Kai Tammik

Inglise keel
kai@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel / E 14.00
klassijuhataja töö klassiga N 9.50

Katrin Taniste

Loovtöö alused
История
Inimeseõpetus
katrin.taniste@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 15.00
klassijuhataja töö klassiga N 10.35

Sille Tekku

Loodusained
Inglise keel
sille.tekku@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00 (klassis nr. 9)

Rein Tint

Loodusained
rein@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale T 15.00 - 15.50 või kokkuleppel
konsultatsioon õpilastele R 14.00 - 15.00 või kokkuleppel

Janne Toomet

Математика
janne.toomet@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele 6. kl N 13.00 7. ja 8. kl N 14.00 - kokkuleppel

Sirje Truuväärt

Klassiõpetus
sirje@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Helen Tuisk

Ujumine
Klassiõpetus
Kehaline kasvatus
helen.tuisk@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 13:05-13:50
klassijuhataja töö klassiga R 10.35

Epp Tähe

Geograafia
epp@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00 - 15.40
klassijuhataja töö klassiga R 10.35

Liina Urgas

Математика
liina@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.45 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga N 11.40-12.00

Kadri Uustalu

Arvutigraafika ja pilditöötlus
Kunstiõpetus
Kunst arvutis
Insenerigraafika
Ruumikujundus
kadri@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00

Riina Vainu

Klassiõpetus
riina.vainu@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-14.30; kokkuleppel riina.vainu@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Anneli Veinberg

Muusika
anneli.veinberg@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel anneli.veinberg@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga K 11.40

Inge Vestrik

Математика
inge.vestrik@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K. 14.00 - ; N 15.00 - .
klassijuhataja töö klassiga E 10.35 - 11.55

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 12.55-13.40

Sven Anton

Kriminaalõigus
sven.anton@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Madli Sepper

Käsitöö ja kodundus
madli.sepper@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 15.40 või muul ajal(eelneval kokkuleppel)
konsultatsioon õpilastele K 15.40 või muul ajal (eelneval kokkuleppel)

Kristiina Ostapiv

Klassiõpetus
kristiina.ostapiv@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00 - 14.00 (eelneval kokkuleppel)

Kerstin Kask

Usundiõpetus
kerstin.kask@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Anne-Lii Raidme

Eelkooli õpetaja
annekriipslii@gmail.com


Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
Uurimistöö alused
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E-R 8.00-16.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E-R 8.00, K 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga N 11.40-12.00

Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
Loodusõpetus
avelin.aljas@kose.edu.ee


Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Rakenduste loomine ja programmeerimise alused
Füüsika gümnaasiumis
Математика
natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00-15.00 eelneval kokkuleppel, K 8.00-8.45 eelneval kokkuleppel

Kairi Kilp

Eripedagoog
История
Loodusõpetus
Kunstiõpetus
Inimeseõpetus
kairi.kilp@kose.edu.ee

Время приема:

Eripedagoogi vastuvõtuajad: T 9.00-11.00; N 11.00-12.00; R 10.00-12.00. Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel
vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Killu Väliste

Klassiõpetus
killu.valiste@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga igapäevaselt

Marianna Black

Klassiõpetus
marianna.black@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00 (eelneval kokkuleppel)

Janne Küttis

Математика
janne.kyttis@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga T 9.50

Airi Aalberg

Muusika
airi.aalberg@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.55 (eelneval kokkuleppel)

Liina Langi

Käsitöö ja kodundus
liina.langi@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T al 16.00 (eelneval kokkuleppel)

Demis Voss

Raamatupidamise alused
Projektijuhtimine
Ettevõtlusideed ja õpilasfirma
demis.voss@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Õnne Aro

Ujumine


Kristi Mutanen

asendusõpetaja/ raamatukoguhoidja
kristi.mutanen@kose.edu.ee

Haldustalitus (19)

Kaide Meerits

Vanemadministraator
55512159
kaide.meerits@kose.edu.ee


Hanna-Britt Allas

Köögitööline


Ingrit Allas

Koolisöökla juhataja
ingrit.allas@gmail.com


Õnne Andreas

Koristaja


Kaja Andreas

Kokk


Anne Baikova

Koristaja


Merike Kiik

Koristaja


Monika Kink

Kokk


Stella Käen

Koolisöökla peakokk
stella.kaen@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Liilijan Loik

Koristaja


Virge Luht

Köögitööline


Marju Orasi

Koristaja


Jüri Plado

Töömees


Irina Jõgi

Koristaja


Viivi Truu

Köögitööline


Maarika Vainumäe

Koristaja


Ester Pääsuke

Koristaja


Jaanis Udumäe

Töömees


Olga Ostapiv

Õhtune administraator (peamaja)

Персонал (8)

Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
Loodusõpetus
avelin.aljas@kose.edu.ee


Marika Seppi-Tint

Info- ja koolitusspetsialist
marika.tint@kose.edu.ee


Sirje Riitmuru

Raamatukogu juhataja
sirje.riitmuru@kose.edu.ee


Cathy Sildver

Arendusjuht
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel vastuvõtt lapsevanemale E-R 8.00-16.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga K 10.35

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 12.55-13.40

Hanna Riive

Huvijuht
5250965
hanna.riive@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele tööpäeviti vabal hetkel, T 16.00
klassijuhataja töö klassiga T 13.05

Birgit Käige

Huvijuht
birgit.kaige@kose.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel, küsimustes palume pöörduda kool [at] kose.edu.ee


Kristi Mutanen

asendusõpetaja/ raamatukoguhoidja
kristi.mutanen@kose.edu.ee

Tugikeskus (13)

Katrin Liiv

Tugikeskuse juh/ HEV koordineerija
Loodusõpetus
56202046
katrin.liiv@kose.edu.ee

Время приема:

Tugikeskuse juhi vastuvõtu ajad: E 10.00-12.00 (suures majas) T 8.00-15.00 (algklasside majas) K 10.00-12.00 (suures majas) N 8.00-16.00 ( telefoni-ja veebikonsultatsioonid) R 10.00-12.00 (suures majas)
Vastuvõtt lapsevanemale seoses klassiga - kokkuleppel.

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Время приема:

Psühholoogi vastuvõtu ajad:
E 09.15-13.00 (algklasside majas) 13.00-15.00 (suures majas) T 09.15-15.00 (suures majas) K 09.15-14.00 (algklasside majas) N 09.15-15.00 (suures majas) R 09.00-15.00 (telefoni-ja veebinõustamised).
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Maila Jaanits

Sotsiaalpedagoog
55515762
maila.jaanits@kose.edu.ee

Время приема:

algklasside majas:
E-N 8-15; R 8-14
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Jaanika Sepp

Sotsiaalpedagoog
56774333
jaanika.sepp@kose.edu.ee

Время приема:

peamajas:
E 8.00-15.00, T 8.00-15.00 (telefoni-ja veebikonsultatsioonid), K 8.00-15.00, N 8.00-15.00, R 8.00-14.00
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Ene Mitt

Abiõpetaja
enem@kose.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Astrida Tisler

Abiõpetaja
astrida.tisler@kose.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Heidi Ilomets

Logopeed
heidi.ilomets@kose.edu.ee

Время приема:

alates okt.2021, vastuvõtuajad täpsustamisel

Lilian Pulman

Tugiisik-abiõpetaja
lilian.pulman@kose.edu.ee


Kairi Kilp

Eripedagoog
История
Loodusõpetus
Kunstiõpetus
Inimeseõpetus
kairi.kilp@kose.edu.ee

Время приема:

Eripedagoogi vastuvõtuajad: T 9.00-11.00; N 11.00-12.00; R 10.00-12.00. Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel
vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Elisabeth Koiduste

Abiõpetaja
elisabeth.koiduste@kose.edu.ee


Melanie Mardim

Tugiisik
5030566
melanie.mardim@kose.edu.ee


Tiiu Valdi

Kooliõde
55512814
tiiu@kose.edu.ee

Время приема:

https://kose.edu.ee/et/tervisekabinet

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Kose Gümnaasium

Общая информация

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.