Koostööprojektid

Kose Gümnaasium väärtustab koostööd ning ühiselt eesmärkide poole jõudmist.

Järgnevalt on välja toodud koostööpartnerid ja projektid, millega on Kose kool liitunud.

• Sõpruskool Ristiinas (Kose Gümnaasiumi pikaajaliseks sõpruskooliks on Soomes, Ristiinas asuv kool)
  • Kose vald (Kose Gümnaasiumi asub Kose vallas)
  • Õpetaja.eu (Kose Gümnaasium on liitunud "Õpetajad loovad homse Eesti" märgisega ehk me peame õpetaja tööd hindamatuks ja arvestame ameti rolli olulisust ka ühiskondlikul tasandil)
  • VeniVidiVici (Kose Gümnaasium teeb koostööd VeniVidiVici ehk Eesti-sisese õpilasvahetusega)
  • SA Innove Rajaleidja (Kose Gümnaasiumi koostööpartneriks on Innove Rajaleidja)
  • Noored Kooli SA (Kose Gümnaasium on liitunud Noored Kooli programmiga)
  • Tartu Ülikooli teaduskooli ja TalTech kursused (Kose Gümnaasiumi õpilastele, kes soovivad oma andeid ja teadmisi arendada iseseisvalt õppides)
  • Tartu Ülikooli Teaduskooli kursustel osalemine (põhikooli ja gümnaasiumi õpilastele)
  • Mentornaut (Mentornaut aitab eraõpetaja, kelle juhendamisel saad õppida eratunnis sulle sobival ajal ja sobivas kohas, parima hinnaga)
  • Koostöös Tervise Arengu Instituudiga VEPA metoodika kasutamine (1.- 4.klassid)
  • PRIA toiduprogramm (1.- 5.klassile)
  • PRIA õppekäikude programm (1.-5. klassile)
  • KIK keskkonnateadlikkuse programm
  • Kaitseressursside Ameti riigikaitseõpetuse ja õppekäikude programm
  • Koostöö autokooliga (Kose Koolitus OÜ) – autojuhilubade teooriatunnid
  • HITSA – digipädevuste arendamise programm (HARNO)
  • Koostöö erinevate ülikoolidega üliõpilaste praktika läbiviimisel (lepingud Tartu Ülikooliga ja Tallinna Ülikooliga)
  • Koostöö Cambridge Ülikooli testide ja katsetestide läbiviimisel
  • Koostöö Päästeametiga (koolitus 3. klassidele, keskkooli valikaine)
  • NordPlus Junior programmi kaudu õpirände korraldamine
  • Erasmus+ õpetajate õpirände kavandamine
  • Koostöö vanglateenistuse ning Justiitskolledžiga (karjäärivalikud)
  • Koostöö MTÜ-ga Vaikuseminutid (tähelepanu ja meelerahu harjutused)
  • eTwinning projektides osalemine (töökeskkond koolitöötajatele)
  • Koostöö MTÜ-ga Noorteühing TORE (suunatud 5.-9. klassidele)
  • Koostöö Karjäärikeskusega (9. ja 12. klassidele)
  • Osaleme Rohelise Koolisöökla nügimispaketi ideede väljatöötamisel, mis suunavad õpilasi tervislikematele toitumisvalikutele koolisöökla keskkonnas
  • Osaleme Rakett 69 Teadusstuudio ja AHHAA ühisprojektis
  • Osaleme Eriolümpia Eesti Ühenduse arendusprogrammis
  • Viime ellu täiendava eesti keele õppe uussisserändajatest õpilastele
  • OsalemeEesti Olümpiakomitee ja Harjumaa Spordiliidu pilootprojekt "Sport Koolis"
  • Osaleme Transpordiameti koostööprojektis “Kose Jalgrattakool”
  • Koostöös Lastekaitse Liiduga osaleme programmis “Igale lapsele oma arvuti”
  • Osaleme laulu- ja tantsupeo protsessis
  • Osaleme projektis „Õpi-, enesemääratlus- ja suhtluspädevuse elektrooniliste hindamisvahendite ja hindamismetoodika väljatöötamine põhikooli I ja II kooliastmele”
  • Osaleme arendusprojektis „Kollektiivse tõhususe ja organisatsioonikultuuri arendamine Kose gümnaasiumis“
Опубликовано 13.12.2021. Дата последнего изменения 17.05.2023.