Aprill - liikuma kutsuv kuu

Дата создания 01.04.2021

Kose Gümnaasium kutsub aprillis kõiki liikuma ja kevadet nautima!

Liikumine ergutab kõiki meie meeli ning mõjub soodsalt meeleolule ja ka õpivõimele!

Igakevadise Sammuralli asemel on seekord võimalik valida erinevate tegevuste vahel.

Vaata liikuma kutsuva aprilli tutvustavat videotlink opens on new page

Õuebingo

*Vali bingo lehelt igaks päevaks üks meeldiv õuetegevus. Bingo lehe saad siit või Stuudiumis Tera keskkonnas Liikumiskuu ülesannete alt “Õuebingo” kaustast või prindituna Kose Kultuurikeskuse fuajee algkooliosa ukse ees olevalt laualt.

*Täisbingoks on vaja täita kõik 25 ülesannet + tühjadesse ringidesse lisatud enda väljamõeldud ülesanded. Tehtud ülesandele tõmba ristike peale - joonlauaga :-)

Kui kõike ei õnnestu täita, siis tee nii palju kui võimalik!

*Foto oma tulemustest (täidetud lehest) lae Tera keskkonda üles 30. aprilliks.

Fotojaht - Loodusrajad

*Tee õues pilt oma liikumisrajast looduses (jooksu-, matka-, jalutamisrada jne).

*Foto peab olema inimestevaba - s.t. pildil poleks ühtegi inimest.

*Foto lae üles iga nädala pühapäevaks Stuudiumis Tera keskkonnas Liikumiskuu ülesannete all "Fotojaht-Loodusrajad" kausta. Lisa tekstina, kus/millise raja juures on pilt tehtud.

Fotojaht - Kevadised muutused

*Pildista kuu aja jooksul ühte loodusobjekti võimalikult tihti - mitte harvem kui korra nädalas.

*Ürita foto teha iga kord samast kohast.

*Fotodele pane pealkirjaks foto tegemise järjekorra number!

*Lae fotod üles ühekorraga Teras Liikumiskuu ülesannete “Kevadised muutused” kausta, oma klassi alla, et neid hiljem oleks võimalik koondada seeriaks / gifiks.

Sammuralli

Samme saab lugeda erinevate vahenditega, sammude registreerimine käib Google arvutustabelis.Tabelisse sisestada ees- ja perekonnanimi ning kuupäeva järgi sammud.

Iga samm loeb ning piire me ei sea. Eesmärgi sead endale ise!

*1.-4. kl õpilastele saadetakse Stuudiumi vestlustesse arvutustabeli link, millega pääseb oma klassi tabelisse.

*5.-12. kl õpilased saadavad oma osalemissoovi ja e-posti aadressi Stuudiumis sõnumiga Sirje Riitmurule. Õpilase e-postile saadetakse personaalne sammuralli tabeli juurdepääs muutmiskutsena. Samme saab seejärel hakata sisestama ise!

*Lapsevanemad on oodatud ka kaasa lööma. Osalemissoov ja e-posti aadress saata Stuudiumis sõnumiga Sirje Riitmurule. Soovijatele saadetakse personaalne juurdepääs sammuralli tabelile.

*Õpetajatele ja koolipersonalile saadetakse Stuudiumi vestlustesse ja kooli e-posti link juurdepääsuks sammuralli tabelisse.

Vali enda jaoks meeldiv liikumine! Osale ühes või mitmes või lausa kõigis ettevõtmistes!

Kose Gümnaasiumi FB lehel igal nädalal motiveerivad üllatused https://www.facebook.com/kosegymnaasium

Liikuma ergutab Kose Gümnaasiumi tervisenõukogu koos teiste aktiivsete koolipere liikmetega.

Дата последнего изменения 01.04.2021.