Lastevanemate üldkoosolek toimub kolmapäeval, 29. septembril kell 18.30

Дата создания 21.09.2021

Koosolekul on võimalik osaleda nii kohapeal Kose Kultuurikeskuse saalis (kõik kohapeal olijad peavad olema vaktsineeritud) kui videosilla vahendusel veebiülekandena Google Meet keskkonnas. Link saadetakse Stuudiumi kaudu vahetult enne koosoleku algust.

Päevakord:

18.30 Martin Medar - ülevaade kooli tegemistest 2021/2022. õppeaastal.

18.45 Signe Kalberg (SA Järvamaa Haigla rehabilitatsioonimeeskonna kogemusnõustaja) - ettekanne teemal “Kuidas tulla toime tänapäeva infotulvas?”.

19.30 kooli hoolekogu juhi Ave Kooskora ettekanne tehtud töödest ja uute liikmete valimine.

19.45 Kose Huvikooli juhataja Kai Rei ja Kose Gümnaasiumi huvijuht Hanna Riive - ettekanne teemal huvihariduse võimalused õpilastele.

Kose Gümnaasiumi hoolekogu koosseisu kuuluvad nii põhikooli- kui ka gümnaasiumi lastevanemate esindajad, kes valitakse hoolekogusse vanemate üldkoosolekul. Kandidaadi võib üles seada iga vanem ning kandidaat ise peab olema nõustunud kandideerima hoolekogusse. Valituks osutuvad enim hääli saanud kandidaadid.

Oma ettepanekud kandideerimise soovist saab esitada hiljemalt 28.septembriks 2021 antud vormil https://forms.gle/JoWC3AkkLZ3ZV1tm6link opens on new page.

Hääletamine toimub 29.septembril vahemikus kell 18.30 - 20.00 elektrooniliselt hääletusvormi kaudu.

Martin Medar
Kose Gümnaasiumi direktor

Дата последнего изменения 21.09.2021.