Uudised

Meie kooli 6.B klassi õpilane Pille-Riin Pulman esines Soome ooperilavastuses 05. november


Meie kooli 6.B klassi õpilane Pille-Riin Pulman esines Soome ooperilavastuses "Isamaa tütred".

Ooper "Isänmaan tyttäret" ("Isamaa tütred") kujutab Soome sõdureid ja naissoost vabatahtlikke Soome talve- ja jätkusõjas. Muusika autor on tuntud Soome helilooja Ilkka Kuusisto. Libretist on Pia Perkiöl. Tekst põhineb Soome sõdurite ja vabatahtlikena rindel töötavate naiste intervjuudel.

Meie kooli 6.B klassi õpilane Pille-Riin Pulman esines Soome ooperilavastuses "Isamaa tütred".

Ooper "Isänmaan tyttäret" ("Isamaa tütred") kujutab Soome sõdureid ja naissoost vabatahtlikke Soome talve- ja jätkusõjas. Muusika autor on tuntud Soome helilooja Ilkka Kuusisto. Libretist on Pia Perkiöl. Tekst põhineb Soome sõdurite ja vabatahtlikena rindel töötavate naiste intervjuudel.