Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester ja luuletaja Sulev Oll kutsuvad kontsertidele!

Loomise kuupäev 09.01.2023

Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester ja luuletaja Sulev Oll kutsuvad kontsertidele, kus eesti muusika ja maailmaklassika tuntud teosed põimuvad kauni luulega, moodustades unustamatu terviku.

28. jaanuar kell 16 Kose kultuurikeskus

30. jaanuar kell 19 Tallinna Ülikooli aula

31. jaanuar kell 19 Tamsalu rahvamaja

Sulev Oll on ajakirjanik ja luuletaja, kelle siiraimad salmid on juba aastaid laste lugemislaual, aga kes suudab igal esinemisel leida otsetee ka elukogenuma kuulaja südamesse.

Tallinna Ülikooli sümfooniaorkester on Tallinna ainus harrastusprintsiibil tegutsev täiskasvanute sümfooniaorkester, mis on repertuaarilt ja tegevusväljundilt tugev kontserdikollektiiv ning professionaalse sümfooniaorkestri kõlaga. Orkester alustas tegevust 2013. aasta sügisel ja tähistab tänavu oma 10. tegutsemisaastat.

Kontsert on tasuta, aga vähemalt sama hea kui oleks piletiga!

Viimati muudetud 09.01.2023.